Цікаво знати

Як користуватися фітолампи в домашніх умовах

Більшість домашніх рослин, а також ті, які продаються в магазинах, доставлені з південних країн. Тому такі рослини пристосовані до постійного висвітлення. На жаль, клімат нашої країни не дає належного світла для повноцінного росту кімнатних рослин. Ще менше сонячного світла стає восени і взимку. З такою проблемою стикаються не тільки домогосподарки, а й власники теплиць.

Виникає питання – як забезпечити цілодобове освітлення для своїх кімнатних рослин? Додаткове світло від звичайної лампи не дасть очікуваного результату, оскільки штучне світло знаходиться в жовтому або білому спектрі. Для забезпечення гарного росту, необхідний ультрафіолетове світло (синій і червоний спектри). Саме таке випромінювання дає сонячне світло.

Спеціально для цього була проведена фітолампи. Дана лампа увібрала в себе всі властивості випромінювання, необхідні для якісного зростання кімнатних рослин. Випромінювання від фітолампи сприяє до виникнення фотосинтезу у рослин, в результаті чого рослина росте і розквітає.

Як правильно вибрати фітолампи

Інтернет-магазин «Вольт» має величезний асортимент фітоламп. Кожна продукція має свою ціну, яка залежить від фірми виробника. Для більш ефектного освітлення для кімнатних рослин, найкраще купувати фітолампи від таких виробників, як Sylvania, Oscarn, General Electric. Товари від цих виробників мають безліч переваг, порівняно з іншими фірмами:

– універсальність. Фітолампи підходять для багатьох видів кімнатних рослин;

– простота у використанні;

– довгий термін експлуатації. Безперервна робота без вад і багів може досягати 50 тисяч годин;

– безпеку. Зовсім не шкодять здоров’ю людини;

– економічність. Споживають мало електроенергії.

Як зробити покупку в інтернет-магазині «Вольт»

Купити вподобану фітолампи можна навіть не виїжджаючи з дому. Все, що необхідно зробити – це зайти на сайт volt-shop.com.ua, вибрати фітолампи з каталогу та оформити замовлення. Доставка відбувається в будь-який куточок України, і в найкоротші терміни.

Сам інтернет-магазин «Вольт» протягом семи років займається торгівлею електротехнічних приладів. За весь цей час, магазин налагодив зв’язки з багатьма зарубіжними виробниками.

Якщо у покупця виникли питання як фітолампи купити, він може звернутися до менеджера магазина, який здатний провести професійну консультацію і абсолютно безкоштовно. Також в магазині постійно діють знижки та різні акції.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.