Манометр МП4-У служить для вимірювання тиску пари і газового середовища. Пристрій застосовують при відсутності агресивних речовин, які інертні до сплавів міді. Регулятор працює в умовах розрідженої середовища і надлишкового тиску.
Виробник манометра попереджає про неприпустимість кристалізації сполук. Стандартне виріб застосовують при роботі з пропаном, бутаном. За спеціальним замовленням поставляють вимірювачі тиску для газоподібного кисню, хладону, ацетилену, скрапленого газу.
Манометр МП4-У: які якості цінують споживачі?
Корпус виготовлений із сталі, ударостійкого полістиролу, алюмінієвих сплавів. Механізм виконаний з нержавіючої сталі і бронзи. Поверх шкали – технічне скло. Для трубчастої пружини використаний мідний і железонікіліевий сплав. В асортименті постачальника є пристрої зі штуцером:
- радіального типу з заднім фланцем і без з’єднувального елемента;
- осьової конфігурації з переднім кріпленням і без виступу.
Манометр МП4-У легко встановити: вага – не більше 1,2 кг, мінімальні габарити не перешкоджають роботі оператора обладнання. Залежно від моделі, діаметр виробів: 160-170 мм.
До важливих характеристик МП4-У відносять:
- універсальність: в залежності від модифікації, завмер тиску 0,1-1600 кгс / см2, на спецзамовлення – шкалу розмітять в одиницях: МПа, бар, кПа;
- точність: ± 0,5% (в стандартному виконанні), похибка + -0,1% – на індивідуальну вимогу;
- кліматичне виконання відповідає вимогам У2: температура -50- + 60 ° С;
- стійкість до вібрацій групи L3 (з амплітудою 0,1 мм і частотою 5-25 Гц);
- захищеність від пилу і вологи класу IP40, за спецзамовленням – IP53.
Датчик полум’я: призначення і ефективність роботи
Пристрій застосовують у випадках, коли є небезпека пожежі та вибуху. Призначення датчика полум’я – для побутових, господарських або громадських місць. В котлах нагрівання система безпеки складається з звукового оповіщувача, датчика полум’я, манометра, інших приладів. Якщо полум’я горить нестабільно, спрацьовує сигналізація.
Датчик полум’я працює в безперервному режимі. Щоб запобігти тяжкі наслідки, в кожному котлі передбачений скидає запобіжний клапан і автоматичне відведення повітря. Коли полум’я гасне повністю, система переходить в режим економного витрачання палива.
За принципом дії датчики полум’я поділяють на групи:
- ультрафіолетові і інфрачервоні конструкції;
- оптичні та іонізаційні контролери.