Цікаво знати

Як отримати кредит в інтернеті без поручителів

Порука для кредитора – своєрідна страховка повернення боргу, але для позичальника це незручність. Не завжди легко знайти людину, готову виступити поручителем, і ще важче зробити це швидко. Банки поки не готові відмовитися від такої системи зниження ризиків, особливо, з огляду на, що в Україні зберігається високий відсоток проблемних кредитів. Але вихід є – отримати на карту кредит онлайн без поручителів можна в мікрофінансових організаціях.
Мікрокредити – альтернатива традиційному банкінгу

МФО – повністю легальні кредитні структури з ліцензією від Нацкомфінпослуг. Цей вид кредитів з’явився в Америці на початку 21 століття і швидко поширився по західному світові. В Україні швидке кредитування прийшло в 2011 році і на поточний момент Нацкомфінпослуг видали близько 700 ліцензій. Причина популярності швидких позик – в доступності та простоті отримання грошей.

Головні відмінності мікрокредитів і банківських позик:

  • Обмежена сума позики. МФО видають до 15000-20000 гривень.
  • Денні, а не річні відсотки.
  • Короткий термін кредиту – до місяця.
  • Спрощена процедура отримання грошей, мінімальний пакет документів.
  • Висока швидкість обробки заявок, видача грошей в день звернення.

Для отримання мікрокредиту насправді не потрібні поручителі, як і звичний банківську заставу або перший внесок. При оформленні заявки і реєстрації потрібні тільки паспорт з реєстрацією в Україні, податковий код і наявність регулярного доходу, який дозволить повернути гроші. Довідка з роботи не потрібно, але деякі МФО просять вказати контакти роботодавця або колег, особливо, якщо заявник фрілансер.

Кредитування в інтернеті

У кредитних компаній, які видають гроші онлайн, такі відмінності:

  • Спосіб видачі першого кредиту.
  • Режим роботи системи перерахування грошей.

Чи не в кожній МФО можна отримати гроші на карту після першого звернення. Іноді кредити онлайн доступні тільки для тих клієнтів, які підписували в відділенні паперовий договір і вже без проблем і затримок погашали мікропозик. Інші кредитори перераховують гроші відразу після реєстрації в компанії.

Заявки на кредит на сайтах МФО можна оформляти цілодобово, хоча їх вивчають, найчастіше, тільки в робочий час. Але все більше кредитних компаній переходять на режим роботи 24/7, як наприклад, компанія ШвидкоГроші, де можна отримати гроші на картку навіть о 2 годині ночі. Тому, якщо виникла термінова потреба в грошах, треба звернути увагу на цей пункт.

Відсоток позитивних рішень по кредитах онлайн вище, ніж при зверненні в офіс. Заявку вивчають не живі люди, а спеціальний сервіс, для якого головний критерій – платоспроможність клієнта. Якість кредитної історії також не має великого значення, тому мікропозик можуть отримати боржники банків, люди з судимостями, боргами по аліментах і т.д.

На отримання грошей іде до півгодини, а постійним клієнтам переводять кредит на карту вже через 5-10 хвилин. Головне, повертати позику в строк, і тоді взаємодія з МФО буде залишати тільки позитивні емоції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.