Цікаво знати

Як отримати кредитну карту?

Оформляти звичайні грошові кредити в наш час не дуже вигідно. Більш раціональним вчинком стане рішення взяти кредитку і використовувати позикові кошти на власний розсуд. Такий підхід має кілька вагомих переваг. Серед них:

  • Формат використання фінансів. Кредитна карта є відмінним інструментом в ситуаціях, коли людині потрібні короткострокові позики. Зняти гроші можна в будь-який зручний момент – без необхідності підписання додаткових договорів.
  • Наявність пільгового періоду. При належному умінні користуватися кредитними картами більшості банків можна без переплат. Інформацію щодо цієї опції можна отримати на сайтах або у відділеннях фінансових установ.
  • Зручність. Взяти кредитку і носити її з собою набагато комфортніше, ніж робити те ж саме з пачкою купюр. Та й безпеку в цьому випадку на порядок вище. Втрата «пластика» не призведе до критичних наслідків. Відновлення карти в разі потреби займе всього кілька днів.

Всі ці причини і сприяють повсюдному поширенню кредиток, пише Finance. Оформлення цього банківського продукту є вигідним рішенням, та й сам процес отримання карти займає мінімум часу.

Однак як же оформити кредитну карту? Для досягнення цієї мети досить виконати кілька послідовних дій:

  • Завітати до відділення банку. Щоб уникнути черги, можна попередньо записатися на певний час. При візиті необхідно звернутися до будь-якого вільного фахівця і повідомити про свої наміри.
  • Показати документи. Для підтвердження особи достатньо пред’явити паспорт. Для отримання високого кредитного ліміту бажано представити довідку про доходи з місця роботи, виписку з діючих депозитних рахунків або документи про володіння нерухомим майном. Всі ці папери сприятливо вплинуть на рішення банку в питаннях видачі карти і установки значного кредитного ліміту.
  • Дочекатися рішення. Більшість банків дає відповідь практично моментально. У деяких випадках потрібно почекати від 30 хвилин до години. Цей час використовується для отримання відомостей про потенційного позичальника і перевірки його кредитної історії.

Далі залишиться лише взяти кредитку моментального випуску або дочекатися виготовлення іменної карти і отримати її зручним способом. У другому випадку час очікування становить від 3 до 7 робочих днів. Кредитна карта може бути видана в відділенні або надіслана поштою – в залежності від обраних клієнтом опцій і політики банку в згаданій області.

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.