Головна / Цікаво знати / Як підібрати правильний електроінструмент? Поради та хитрощі
купить электроинструмент

Як підібрати правильний електроінструмент? Поради та хитрощі

Як не дивно, але одним з визначальних критеріїв підбору може бути зручність, легкість, комфортність електроінструменту вже давно помічено не тільки фахівцями, які постійно користуються певним інструментом, але і любителі, мали можливість стикатися з якимось роботами при ремонті в побуті.

Перфоратори, дрилі, відбійні молотки, шуруповерти, болгарки, зварювальні пристрої дуже полегшують і прискорюють різні види робіт

Термін служби електроінструменту, наскільки комфортно буде його використовувати, отримані результати роботи – все це залежить від того, чи правильно ви зробили свій вибір того чи іншого інструменту. Отже, на що слід звернути увагу при покупці електроінструменту? Як відрізнити професійний електроінструмент від побутового :

  • Перше – запитати у консультантів
  • Друге професійний інструмент часто не є багатофункціональний, ціна висока, корпусу мають алюмінієве віконанння. Переважно виробники виділяють професійну і побутову лінійку електроінструменту різними кольорами і маркуванням.

Наступне на що слід орієнтуватися коли купуєте інструмент, це тип живлення і акумулятор. Обидва типи мають свої переваги і недоліки. Тут вже вибір індивідуальний в залежності від конкретних робіт.

Якщо купувати шуруповерт універсальний акумуляторний, або купувати універсальний перфоратор краще мережевий. Переваги акумуляторного Відсутність необхідності тягати шнур, можна працювати в неелектрифікованих приміщеннях. недоліки:

  • менша потужність
  • необхідність підзарядки
  • дорожнеча самих акумуляторів і інструменту.

На сьогодні майже весь мережевий інструмент існує і в акумуляторному виконанні.

Розглянемо такий інстуремент як дискова пилка, які застосовують при прямолінійних великих обсягах робіт по розпилюванню деревини, ДСП, ДВП, пластик, гіпсокартон, акрилового скла, газобетону, кольорових матеріалів. Підбираючи дискову пилу на сайті http://0443622812.com слід звернути увагу на потужність, глибину пропила, кількість обертів диска. Пильний диск повинен бути чітко підібраний під певний матеріал різання.

Роблячи вибір на інструменті, слід звернути увагу на додаткові функції, які зроблять роботу більш зручною. Наявність реверсу дасть можливість обертання за і проти годинникової стрілки. Плавний пуск запобікае ривки в руці при включенні двигуна, і рукам легше і перепадів напруги в мережі не відбувається. Електронна стабілізація обертів при навантаженні приємно здивує продуктивністю роботи і легкістю при обробці різних матеріалів.

Коли купуєте електроінструмент, слід чітко розуміти яким чином він буде використовуватися. Купівля багатофункціонального інструмента не є найкращим рішенням. Зазвичай в таких пристроях експлуатаційні та технічні характеристики значно нижче як в однофункційного. Вчиненого універсального електроінструменту на думку фахівців просто не існує в природі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!