Цікаво знати

Як підключити комп’ютер до телевізора (ТОП 5)

Зображення з будь-якого комп’ютерного пристрою при бажанні може транслюватися через наявний у користувача телевізійний приймач. Відомо кілька способів, скориставшись якими без праці вдається домогтися необхідного результату .. Перед тим як підключити комп’ютер до телевізора слід розглянути можливі варіанти більш детально.

Кабельні підключення

Найпростішими способами підключення ПК до ТВ є:

  • Організація з’єднання через спеціальний роз’єм HDMI., Що забезпечує впевнений прийом зображення і звуку через оснащений відповідним коннектором ТВ приймач.
  • Трансляція зображення за допомогою роз’ємного з’єднувача VGA.
  • Передача картинки, а також звуку за допомогою спеціального роз’єму DVI або композитного шнура S-Video (у другому випадку іноді користуються простим перехідником).

Зверніть увагу: Для реалізації перерахованих способів підключення через обраний інтерфейс буде потрібно знайти або купити кабель відповідної розводки (фото праворуч).

Особливість виведення зображення, реалізованого цими прийомами – відсутність гарантії високої якості. Так, для першого варіанту, який відповідає на питання як підключити комп’ютер до телевізора, можливі винятки. Вони стосуються деяких моделей ноутбуків, що не забезпечують формування звукового каналу. А при використанні сполучного каналу S-Video нерідко виникають складнощі з переданим зображенням (картинка виходить злегка «розмитою»).

У загальному випадку варіант об’єднання пристроїв з однаковими інтерфейсами за допомогою кабелю можна назвати ідеальним. Для того щоб позбутися від недоліків такого підходу – можна скористатися бездротовими способами з’єднання ПК і приймача ТВ.
бездротові способи

Умови організації

Відразу обмовимося, що обмін даними по радіоканалу Wi-Fi підходить лише для Smart телевізійних систем, оснащених спеціальним функціоналом і опционно що підтримують дану технологію.

Для роботи по радіоканалу в стаціонарний ПК будуть потрібні встановити вбудований Wi-Fi-адаптер (у вигляді плати, під’єднується до роз’єму PCI), або придбати зовнішній USB-модуль, схожий на звичайну флешку.

Аналогічний пристрій буде потрібно і для ТВ приймача, але лише в разі, коли він не оснащений вбудованим модулем. З урахуванням усього сказаного бездротову трансляцію зображення або медіа на ТБ приймач вдається організувати наступним чином:

За допомогою Wi-Fi роутера (цей прийом передбачає організацію місцевої локальної мережі).
Скориставшись технологією Wi-Fi Miracast (так званий «бездротової монітор»).

Розглянемо кожен з цих способів, які вирішують проблему як підключити комп’ютер до телевізора більш докладно.

Через роутер

Для організації каналу трансляції за технологією DLNA (комплекту стандартів для обміну даними мультимедіа) буде потрібно виконати наступні маніпуляції:

Включаємо роутер в нормальний режим роздачі налаштувань, після чого запароліваем його по входу в мережу.

Відкриваємо телевізійне меню і шукаємо в ньому вкладку «Налаштування мережі». У який з’явився наборі опцій тиснемо на «Бездротове підключення», а потім вибираємо потрібну Wi-Fi мережу. Після її розпізнавання входимо по паролю.

Встановлюємо на ПК програму медио-сервера, під яким розуміється комплект папок, які використовуються для зберігання файлів (включаючи музику, фото і, звичайно ж, відео).

Зверніть увагу: Після відкриття до них вільного доступу всі пристрої, включаючи телевізор, зможуть користуватися ними по загальній мережі.

У підсумку можна буде переглядати файли з ПК, запускаючи їх безпосередньо з екрану ТВ.

Технологія Miracast

Друга з розглянутих технологій називається Miracast (її підтримують не тільки сучасні ПК і ноутбуки, але і деякі моделі планшетних пристроїв, що володіють потужною апаратною базою). Основна умова її застосовності – наявність в ТВ приймачі відповідного функціоналу, програмно підтримує цю технологію.

Важливо! Якщо наявний в розпорядженні користувача ТВ апарат підтримує Miracast лише опційно – потрібно адаптер, що приєднуються до входу HDMI.

Суть цієї технології полягає в наступному:

  • Спочатку в ПК транслюється картинка стискується відповідно до спеціального алгоритму.
  • Потім вона дзеркально пересилається по радіоканалу Wi-fi на великий дисплей телевізора.
  • При наявності в ТВ приймачі відповідної підтримки – необхідність в організації спеціальної локальної мережі відпадає.

Приймач, вбудований в ТВ систему, дозволяє організувати місцеву міні-мережу, яка підтримує обмін даними з ПК.

Налагодити такий канал вдається лише в тому випадку, якщо попередньо встановити на ПК додаток під назвою Wireless Display. По завершенні цієї процедури можна переходити до підготовки відбудові трансляції.

Додаткова інформація: При її проведенні важливо, щоб в меню TV опція Miracast була обов’язково активована.

Для цього слід зайти в налаштування ТВ системи, відкрити вкладку «Мережі», а потім звернутися до графи Intel WiDi.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.