Цікаво знати

Як повернути обліковий запис Інстаграм до життя?

Зареєстрований в Instagram аккаунт є у більшості власників смартфонів. Кому-то він необхідний для перегляду красивих фотографій або пошуку корисної інформації, а для деяких людей – це робота або величезна складова частина їх життя. Але, іноді трапляється прикра проблема, коли вхід в аккаунт не можливий з різних причин.

Відновлення облікового запису є відновлення можливості доступу до профілю його власника. Щоб розібратися, як відновити інстаграм, необхідно визначитися з причинами обмеження доступу.

Забули логін або пароль – як відновити інстаграм?

Для відновлення пароля або логіна виберете опцію «Допомога з входом в систему» ​​або «Забули пароль», які розташовані на стартовій сторінці. Далі у вас буде три варіанти відновлення забутих даних і входу в аккаунт:

  • через прив’язаний в Facebook акаунт. Виконавши вхід в дану соціальну мережу ви зможете зайти в Інстаграм і перейшовши в налаштування ввести нові дані, щоб в Instagram відновити акаунт;
  • в спеціальному полі ви можете вказати свій логін і електронну пошту, яка необхідна для отримання листа зі спеціальним посиланням. Перейшовши по ній, ви зможете ввести кілька разів новий пароль і відновити акаунт ИНСТА;
  • заміна пароля, також можлива за допомогою прив’язаного до профілю номера мобільного телефону. На нього ви отримаєте СМС з кодом, який потрібно ввести в додатку або на сайті, після чого, ви зможете ввести новий кодовий пароль і зайти на свою сторінку.

Як повернути старий інстаграм, якщо забули електронну пошту?

Якщо ви, також, забули і електронну пошту, то для скидання старого пароля обов’язково потрібно логін. А потім, перевіряйте всі ваші зареєстровані пошти на наявність листа з посиланням. Якщо пошук результатів не приніс, обов’язково перевіряйте папку СПАМ, лист може виявитися там.

Якщо забули пароль від email, потрібно буде виконати сервісне обслуговування поштового сервісу.

Як увійти в обліковий запис, якщо він заблокований?

Сторінка блокується в разі порушення правил або / та перевищення Лімітів. Часто блокування призначається строком на тиждень або місяць. Але, якщо вона далеко не перша, то можуть заблокувати і назавжди. Необхідно або чекати, або заводити новий аккаунт. Але, можна скористатися секретом і написати в офіційну підтримку, що акаунт зламаний, докладніше про це нижче.

Як відновити обліковий запис Інстаграм при зломі?

Раніше, при зломі персональної сторінки потрібно буде виконати сервісне обслуговування, яка допомагає досить рідко і відповідає вкрай неохоче. Але, за інформацією від онлайн – журналу Vector media, Instagram планує ввести нову функціональну можливість, яка дозволить обходитися без участі технічної підтримки.

Тепер, щоб відновити акаунт інстаграм після злому, потрібно лише номер мобільного телефону або адресу електронної пошти, вказані при реєстрації. Вони необхідні для отримання шестизначного коду, який допоможе відновити доступ, а хакери не зможуть ним скористатися з інших пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button