Цікаво знати

Як позбутися від алкогольної залежності

Якщо ви п’єте пиво (і інші спиртні напої) кожен день або через день – у вас алкогольна залежність. Якщо ви п’єте щоп’ятниці – у вас перші симптоми алкогольної залежності. Приймати дози алкоголю змушує відсутність стимулу жити або бажання піти від побутових проблем.

Алкоголь – це депресанти (антагоніст антидепресантів), «консервує» ваше нинішнє психоемоційний стан

Позитивна думка про спиртне консервується самим спиртним – звідси виникає психологічна прив’язаність до напоїв.

• Якщо випити з поганим настроєм – воно буде ще гірше. Наприклад, хлопець / дівчина кинув (а) – почнуться спогади про прожиті позитивних моментах життя. Так як подібних моментів більше не буде, стає ще гірше. Однак підсвідоме розуміння того, що алкоголь дозволить насолодитися думками про минуле (хоч на мить) змушує пити ще і ще.

Цей приклад можна приміряти на будь-яку життєву ситуацію. Якщо розібрати все до дрібниць, то алкогольна залежність – це гонитва за радісними відчуттями.

• Алкоголіків тягне не до смакових якостей напою (як гурманів, наприклад), а до того стану, який дає алкоголь.

Другий приклад – коли хочеться піти від побутових проблем: забути про навчання, забути про роботу, забути про кредити і борги і т.д. Головне слово «забути». Але «забути» – не позбутися від проблем. Звідси виникає замкнуте коло – чим більше проблем, тим більше хочеться забутися.
фізична ломка

Позбутися від алкогольної залежності можна, якщо перебороти фізичну ломку, яка, до речі, триває не більше 2-3 днів. Решта – це психічний стан, описане вище.

Виникнення фізичної ломки базується на захисні механізми тіла, які утилізують продукти розпаду цукрів і спиртів з тканин. У момент, коли починається чистка, зупинити її можна, тільки завантаживши подібна речовина, щоб припинилася інтоксикація. Інтоксикація – не природний для організму процес, що знову змушує його включати захисні функції.

• Простіше кажучи: коли спирт виходить з тіла, хочеться випити, а то й прийняти дозу алкоголю, отрути (продукти розпаду, як було написано вище) будуть залишати тіло. Це триває два-три дні. Після цього фізична залежність усувається, далі залишається тільки психологічна.
психологічна ломка

Позбутися від алкогольної залежності набагато простіше, ніж, здається. Ви не хворі на алкоголізм і у вас немає прихильності до спиртного – ваше світогляд обмежений рамками ситуації, в якій ви зараз перебуваєте.

• Уявімо ситуацію: існує індивід в Африці, який в житті не бачив смартфонів. Він поклоняється богам і духам. Тут якийсь європеєць дарує йому телефон з необмеженими можливостями: вихід в інтернет, перегляд відео і т.д. Африканець сприйме цей пристрій як щось магічне, так як раніше в його світогляді не було подібного. Все, чим він міг себе порадувати, були танці біля багаття або полювання.

У житті залежного від алкоголю просто немає інших розваг, окрім алкоголю. Досить розширити свій світогляд чимось таким, що буде перевершувати дію алкоголю. Але якщо розум не знає, що це, як бути? Існує такий клас дозволених в будь-якій країні препаратів – ноотропи. Ці добавки не просто підвищують інтелект – вони дозволяють подивитися на будь-яку ситуацію з різних сторін.

• Кинула дівчина, здавалося б, погано. Але якщо подивитися на цю ситуацію інакше: відкриваються можливості пізнати відносини з іншими дівчатами, відкидається маса фінансових проблем, з’являється вільний час і т.д.

Але в стані афекту без натрапив поглянути на ситуацію під іншим кутом дуже складно.

Давайте підіб’ємо підсумок: щоб напевно позбавитися від алкогольної залежності, потрібно:

• Перетерпіти 2-3 дня фізичну ломку
• Купити ноотропи585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.