Цікаво знати

Як працює сайт Frisbee

Завдяки всесвітній павутині купувати товари та отримувати послуги можна не виходячи з дому. Та не завжди є достатня кількість коштів, аби розплатитися за покупки

В такому випадку допомагають банківські пропозиції: кредитні карти, позика. Проте завдяки сервісу Frisbee немає потреби навіть і в цьому. Оплата частинами від Frisbee дозволяє купувати все, що потрібно в одному місці, а виплачувати згодом. Щоб розпочати покупки, потрібно зайти на сайт frisbee.ua, ознайомитися з правилами та зареєструватися.

На сайті Frisbee зібрано безліч товарів та послуг. Відвідувач може знайти все необхідне в одному місці: товари для чоловіків, жінок, дітей та дому, освітні та медичні послуги, тренінги, марафони, курси та багато іншого. Клієнти обирають серед двох тарифних планів той, що найкраще їм підходить.

  1. Оплата частинами протягом трьох місяців. Тут немає першого внеску, Перша оплата вноситься покупцем через місяць. Нараховується відсоток 0,41% від першого дня. Проте розмір відсотку залежить від позиції продавця: деякі компанії сплачують відсоток замість клієнтів, пропонують довший безвідсотковий період, або менше нарахування.
  2. Оплата протягом 45 днів. Відсутній перший внесок, безвідсотковий період налічує 14 днів. Відсоток у розмірі 0,62% нараховується з 15 дня покупки.

На сайті вказані магазини-партнери, де можна вибрати необхідний товар. Новим клієнтам потрібно зареєструватися, заповнивши коротку форму та ввести номер телефону. Тим, хто вже користувався послугами Frisbee, приходить код підтвердження послуги на номер телефону.

Frisbee швидку перевіряє клієнта та у більшості випадків схвалює рішення про оплату. Якщо воно позитивне, клієнт бачить повідомлення з фанфарами та привітання. Перед покупкою клієнтів просять ознайомлюватися з умовами угоди, а лише згодом давати згоду на операцію. Договір підписується за допомогою СМС-коду. Немає жодних прихованих платежів чи комісій. Одразу після підписання договору операція вважається успішною.

Вигода для бізнесу з Frisbee

Ставати партнером Frisbee вигідно, адже це збільшує обсяг потенційних покупців, які не завжди можуть придбати товар чи послугу, навіть якщо мають у цьому потребу. Компанія пропонує просту процедуру підключення та супровід у процесі роботи. Зручні доступні тарифи зрозумілі, а вразі високих продажів комісія стає мінімальною. Одразу після підписання договору з клієнтом, детальніше тут на Frisbee перераховує суму вартості товару партнеру, таким чином продавець не відчуває жодних ризиків за процедуру сплати частинами.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.