Цікаво знати

Як створити сайт з нуля без особливих навичок у програмуванні?

Як створити сайт без знань мов програмування? Вам на перший погляд здається, що це неможливо, але сьогодні ми спробуємо перевернути ваше уявлення та погляди, щодо цього питання.

В сьогоднішній статті ми детально розберемо інструкцію по створенню свого власного сайту для власних потреб.

Навіщо мені сайт?

Це перше питання, на яке ви повинні відповісти, коли створюєте власний сайт. Зараз багато сайтів роблять з метою привернення уваги аудиторії до якогось товару або події, якщо ви будете вести інформаційний блог. Власний сайт — це основа будь-якого власного бізнесу у майже всіх сферах, де заробляють гроші.

Далі необхідно визначитися саме з типом вашого сайту: це буде інтернет-магазин, сайт-візитка, каталог, новинно-інформаційний портал, тощо.

Після цього можна вже приступати до наступного кроку.

Придбання хостингу та обрання вільного домену

Для початку розберемо ці два поняття — хостинг та домен.

Хостинг — це частина диску (сервера), на якому зберігаються файлові дані сайту. Домен — це адреса самого сайту, за яким його можна знайти в браузері.

Слід пам’ятати, про те, що якщо ви розраховуєте на те, що ваш сайт буде щодня відвідувати багато людей, то необхідно обирати найкращий хостинг для цього, щоб його робота завжди залишалась швидкою та функціональною

Щодо домену, то його необхідно обирати згідно тематики вашого сайту. Наприклад, якщо у вас є магазин одягу, то адреса сайту обов’язково має містити щось на кшталт clothesshop.com або webclothes.ua тощо. Також майте на увазі, що домен також має співпадати з географічними даними ваших майбутніх відвідувачів.

Система управління сайтом WordPress

За статистикою, 42% всіх світових сайтів базуються на управлінні WordPress. Це оптимальний варіант, оскільки платформа дає можливість встановлювати багато безкоштовних плагінів, що покращують роботу сайту в цілому.

Налаштування якісної роботи сайту

Тут вже ви думаєте над назвою вашого сайту, його детальним описом, привітальним текстом, оскільки текстовий контент на сайті іноді важливіший за самий дизайн.

Створення сторінок, підготовка до їх заповнення

У цьому етапі вже відбувається повна підготовка сайту: створення статичних та динамічних сторінок, відображення у меню сайту, перевірка функціонування вашого проекту в цілому.

Якщо ж ви хочете більш детально дізнатися про те, як створити свій сайт, завдяки чому він працює, не знаючи мов програмування, то вам обов’язково потрібно прочитати цей матеріал.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.