Головна / Цікаво знати / Як вініл захоплює ринок і навіщо його купувати в століття цифрових технологій
http://ellenpagedaily.com

Як вініл захоплює ринок і навіщо його купувати в століття цифрових технологій

Продажі вінілових платівок в сучасному світі можуть тільки перевернути ваше уявлення про прогрес. На перший погляд, вінілові платівки, повинні піти в небуття як це було з телевізорами з кінескопом або малнькімі флоппики для комп’ютерів. Вініл зробив неймовірну річ – він не тільки повернувся до продажів, але з року в рік б’є рекорди по популярності. Кілька років тому тільки в США продали більш шість міліонів пластинок. Така статистика в кілька разів більше початку 2000 років.

Є кілька причин зростання популярності вінілових платівок в сучасному світі. Але головна з них – це перевага звуку, яке можливо оцінити тільки метафізично.

Навіщо ми купуємо вініл в століття цифрових технологій

Платівка має особливість зберігання інформації в аналоговому вигляді. Як це впливає на звук? Аналоговий вид зберігання інформації означає що звук який ми чуємо при програванні платівки аналогічний тому, який музиканти записали. Якщо пояснити по-простому, то хвиля звуку в процесі запису перетвориться в електричний імпульс, який в свою чергу малює хвилю на доріжці. При відтворенні звуку за допомогою головки звукознімача природа звуку не змінюється, тільки його фізичний відобра. Ось це і главая особливість аналогового запису.

Чим відрізняється аналоговий сигнал від цифрового?

Це його природа. Якщо провести аналогію з киноизображением, то кінострічка складається з 24 кадрів, але ми сприймаємо безперервний рух на екранах. Цифровий сигнал влаштований таким способом, що музичний потік розбивається в часі на точки. Вся інформація записана в одному файлі. Пристрій воспроізвіденія при зчітиваніі інформації добудовує звукову хвилю для сприйняття нами її як безперервного сигналу.

В даний момент різні компанії продають вініл. Але краще купувати в перевірених інтернет-магазинах. Інтернет-магазин prodj.com.ua продає різні вініл музика з доставкою по Україні. Також ви можете замовити кілька пластинок по знижці.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!