Цікаво знати

Як встановити труби Рехау: короткий гід для новачків

Ринок будівельних матеріалів досить консервативний і, тим не менш, деякі загальні тренди в ньому простежуються досить чітко. Взяти, наприклад, тренд максимального споживчого комфорту, який має на увазі спрощення монтажних процесів з тим, щоб покупець, не маючи належного досвіду, мав можливість швидко розібратися у всіх тонкощах. Розуміючи це, такі великі гравці ринку, як Рехау створили технологію, завдяки якій монтаж труб перетворюється в захоплююче заняття, що чимось нагадує збірку дитячого конструктора. Йдеться і технологи насувних гільз.

Як встановити труби Рехау?

Можна дочитати наш гід до кінця, або ж просто відвідати сторінку сайту – rehau.net.ua/voprosy-otvety/, де зібрані всі популярні питання / відповіді, що стосуються продукції відомого баварського бренду.

Для монтажних робіт нам буде потрібно:

  • Труба, придбана на офіційному сайті Rehau в Україні. Рекомендуємо вибирати комунікації серії Rautitan His, Stabil, або Flex. Якщо потрібно щось простіше, але того ж високого рівня, можна придивитися до лінійки труб Raubasic.
  • Фітинги: трійники, перехідники, кутові повороти.
  • Кріплення на стіни для труб.
  • Набір інструментів Rautool. Відразу відзначимо, що набори бувають різними. Досить самого простого набору серії М1.

Приступаємо до монтажу

Установка пластикових труб Рехау складається з трьох етапів:

  • Необхідно відміряти потрібну кількість труб. Від загальної бухти відміряйте відрізки після попереднього виміру, підготуйте фітинги.
  • Приступаємо до монтажу. На трубу надівається гільза. Підбираємо насадку відповідного діаметру для розширювача. Вставляємо його в трубу, зводимо рукоять. У розширений край труби вставляємо фітінг. Тепер беремо запрессовочний інструмент і насуваємо гільзу на фітінг.
  • Просвердлюємо отвори, монтуємо елементи кріплення на стіну, вставляємо в них заготовлені труби.
  • Після підключення всіх вузлом системи, необхідно провести випробування, м’яко підвищуючи навантаження мережі до максимальних значень. Даний показник слід підтримувати протягом 3-4-х годин, плавно знижуючи значення до оптимальних.

Як видно, механізм монтажу досить простий, але навіть якщо після перегляду навчального відео, ви сумніваєтеся в своїх силах, вихід є. На офіційному сайті українського представництва Рехау є перелік з контактною інформацією ліцензованих фахівців, які пройшли атестацію Rehau. Це означає, що такі монтажники мають досвід і достатній навик для роботи з продукцією бренду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.