Головна / Цікаво знати / Як вибрати чоловічу сорочку до костюму?

Як вибрати чоловічу сорочку до костюму?

Правильний підбір чоловічої сорочки під діловий костюм – справжнє мистецтво. Тут необхідно враховувати не тільки колір і відтінки, але правильно підібрати тканину, фактуру, малюнок і модель. З безлічі теорій і практичних порад ми постараємося зробити вижимки, просту і зрозумілу для розуміння нефахівцям-модельєрам.

Відмінності сорочки та сорочки

Дуже часто сорочку, яка одягається під костюм, називають сорочкою. І це не зовсім вірно, як було б невірно ставити знак рівності між брюками і джинсами. Це, дійсно, іноді дуже схожі предмета гардероба, проте при детальному розгляді вони мають серйозні відмінності, не можуть замінювати одна – іншу. Якщо сорочка може бути самостійним елементом, виготовленим з самого різного матеріалу, по практично будь-якого фасону, з принтом або навіть вставок, то для сорочки це абсолютно виключено.

Сорочка – уніфікована і строго стандартизована частина гардероба, яка одягається до класичного костюма. Всі сорочки виготовляються за єдиним зразком і мають ряд характерних рис: завжди має довгий рукав, виконується з натуральних хб-тканин (іноді з невеликими добавками), не має кишень, досить довга, має жорсткий комірець.

Виходячи їх цього, необхідно чітко розуміти що сорочка і піджак – це casual, а не діловий стиль. В такому прийнято спілкуватися з друзями і відпочивати, але вести переговори. Зверніть увагу на пункт про жорсткому комірці. Є прислів’я, що в чоловічому костюмі все повинно бути зроблено так, що б можна було порізатися про дві речі: про стрілку брюк і про комірець. Такий ефект досягається завдяки правильному покрою, праски і великій кількості крохмалю.

Є різночитання з приводу носіння майки під сорочку. Деякі наполегливо вказують що сорочка – тонка і просвічується, а відповідно потребує майці. Інші категорично відкидають майку. Істина тут десь посередині, все залежить від конкретної сорочки.
якісна сорочка

Що б сорочка відповідала всім стандартам, вона повинні бути виконана з натуральної тканини, бажано з бавовни (по крайней мере, на 95%). Іноді допускаються незначний вміст синтетики, льону або шовку (до 5%) що б поліпшити функціональні характеристики, зробити її більш комфортною в теплу пору року.

Особливе значення має і плетіння волокон, тканина повинна бути гладкою і щільною. Не вітається також і наявність фактури, бажано дрібнопористий плетіння. По суті, деякі сміливі рішення для сорочок в тонку смужку і є практично імітація текстури. Для сорочок зазвичай використовують бавовняний твіл, паплін, херінгбон і аналогічні плетіння.

Важливе правило: не варто економити на якісній сорочці. Справа в тому, що навіть якісний піджак буде виглядати значно гірше, якщо сорочка підібрана невірно. Більш того, досить простий піджак, при чудовій сорочці може відкритися так, як ніякому брендовому аналогу і не снилося. На цьому ефекті не забули зіграти деякі всесвітньо відомі модельєри, показуючи зовні прості моделі, які виробляють дуже сприятливе враження.

Найбільш популярними і класичними кольорами є сорочки білого (вічна класика), блакитного (сині комірці), слонячого кістки квітів. Для однотонних костюмів слід підбирати однотонну ж сорочку. Основне правило таке – сорочка (сорочка) повинна бути на кілька відтінків тонів, ніж піджак.

Резюмуючи можна сказати, що вибір сорочки під костюм – справа складна, але здійсненне. Одним з кращих варіантів буде звернутися до професіоналів в салон-ательє. Розуміючи основні «правила гри» в ділові костюми ви зможете сформувати образ, а фахівці зроблять цей образ ідеальним і вражаючим. Більш того, допоможуть вибрати необхідні аксесуари, без яких діловий костюм буде неповним. Одним з таких місць є професійне ательє Олександра Гапчука, де вам допоможуть не тільки підібрати ідеальну сорочку, але зможуть виготовити неперевершений костюм ручної роботи за індивідуальним замовленням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!