Головна / Цікаво знати / Як вибрати диски для автомобіля. Ковані, литі та штамповані диски і їх характеристики
купити ковані диски

Як вибрати диски для автомобіля. Ковані, литі та штамповані диски і їх характеристики

Автомобільні диски можуть значно змінити дизайн машини. У наш час в магазинах можна знайти великий асортимент як оригінальних дисків від виробника авто, так і аналогів – кованих, литих і штампованих моделей. Кожен з перерахованих варіантів має як переваги, так і недоліки. Щоб вибрати АвтоДиск, відповідний за ціною і якістю, слід визначитися з деякими функціональними особливостями вироби, а також врахувати, в яких умовах буде експлуатуватися автомобіль.

Автомобільні диски

Фірмовий оригінальний авто-диск відрізняється підвищеною якістю. Він виготовлений з кращих матеріалів заводом – виробником автомобіля. Має елегантний дизайн, стійкий до механічних пошкоджень. Інтернет магазин Wheels Pro пропонує своїм клієнтам диски, що повністю підходять до автомобіля за всіма технологічними параметрами. На інтернет-сторінці магазину http://www.wheels-pro.com.ua/diski/forged.html ви можете придбати диски з доставкою по Україні. Один істотний недолік, який має такий товар – це висока ціна. Практично у всіх салонах оригінальний товар коштує в три – п’ять разів дорожче, ніж аналоги інших виробників.

Недорогі литі диски цілком пристойної якості випускають Росія і Китай. Хоча вони є аналогом оригінальних, при правильній експлуатації, здатні прослужити не один сезон. Оптимальним часом для їх застосування є літо, або осінньо – весняний період. Взимку є ризик потрапити в яму, засипану снігом, і пошкодити метал. Оскільки алюміній, з якого виробляють литі диски, метал досить м’який, то при досить сильному ударі він може погнутися. Придбання дисків з параметрами, відмінними від заводських може стати приводом для припинення дії гарантії.

Ковані диски відрізняються підвищеною міцністю. Вони краще чинять опір механічному впливу і стійкіше до пошкоджень. Незважаючи на те, що зазвичай модельний ряд дуже обмежений, є можливість вибрати екземпляр з цікавим дизайном, гармонійно відповідним до автомобіля. Кований диск легше, міцніше і довговічніше, ніж литий. Його єдиний недолік – відносно висока ціна. Втім, вона компенсується тривалістю терміну експлуатації.

Самий бюджетний варіант, що ідеально підходить для використання в зимових умовах – це металевий або штампований диск. Коштують вони недорого і мають виняткову міцність. Штампування стійкіше до механічних впливів, ніж лиття і навіть кування. Якщо диск пошкоджений, то практично в будь-якому випадку його можна відремонтувати в спеціальній майстерні. Недоліки такої продукції – досить примітивний зовнішній вигляд і значну вагу.

Окрема категорія серед лиття – це диски, що володіють хромованим покриттям. Вони не підходять для експлуатації взимку, оскільки хром мутніє при негативних температурах. Такий диск важче, ніж звичайний литий. До того ж хром недовговічний – в разі появи відколу або іншого механічного дефекту покриття починає обсипатися. Єдина перевага цієї продукції – гарний зовнішній вигляд. Існує два різновиди хромового покриття. Перший варіант більш дешевий – технологічний процес зводиться до обгортання фольгою. Другий – трохи дорожче, але і покриття виходить довговічним – наносять спеціальне напилення.

При виборі автомобільних дисків слід орієнтуватися на свої фінансові можливості, а також на технологічні особливості дисків, що допускають їх експлуатацію в тих умовах, в яких належить їздити.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + six =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!