Головна / Цікаво знати / Як вибрати каву заварну

Як вибрати каву заварну

Любителі натурального, меленої або заварного кави, стверджують, що такий напій більш натуральний і корисний для здоров’я, ніж розчинний. У свою чергу, ті, хто вважає за краще останній варіант, впевнені, що він нічим не відрізняється від свого більш дорогого і заморочливого в приготуванні аналога. Варто розглянути особливості, проаналізувати переваги і недоліки обох різновидів.

Кава заварний приваблює багатьох натуральним смаком і ароматом. Але він коштує дорожче розчинної, доступність якого багатьом користувачам здається очевидною перевагою. Іншим, навпаки, не подобається занадто нудотний смак останнього. До того ж, в магазинах рідко коли в вигляді розчинної продають натуральний продукт. У більшості випадків, це штучні добавки, які не принесуть здоров’ю ніякої користі.

Чому не варто пити розчинну каву?

Серед головних переваг цього продукту – доступна вартість і швидке приготування. Такий варіант часто купують ті, у кого на роботі чи вдома немає ні турки, ні кавоварки. Дійсно, все гранично просто – засипав порошок з пакетика в чашку і залив гарячою водою. Напій повинен трохи постояти, і все – готово. Зазвичай він продається в пакетиках з уже доданим цукром і сухими вершками.

Але недоліки розчинної кави істотні, і потрібно врахувати заздалегідь, щоб уникнути проблем, пов’язаних з цим продуктом. Зокрема, він:

  • Містить токсичні сполуки. Таким є акриламід, який, як стверджують експерти, є основною причиною виникнення раку у тварин. Доведено. Що ця речовина може викликати різні ураження або відхилення в роботі нервової системи. Небезпека акриламіду поки не вивчена повністю, але не виключено, що в подальшому будуть відкриті і інші шляхи його негативного впливу на організм людини.
  • Невеликі антиоксидантні властивості. У натуральному заварний кави дуже багато хлорогенова кислоти, яка сприяє захисту організму від шкідливих речовин і сполук, які сприяють розвитку раку. В процесі виробництва розчинної кави ці його властивості сильно знижуються. Крім того, в ньому містяться вільні радикали, які погано позначаються на роботі серця.
  • Галюцинації. З ними стикаються люди, які випивають в день більше семи чашок розчинної кави. Це дійсно можливо, особливо протягом довгого робочого дня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!