Цікаво знати

Як вибрати контактні лінзи для дитини

Коли в дитини діагностують порушення зору, багато батьків замислюються, чи можна йому носити контактні лінзи і де їх підібрати. Таке питання часто задають на прийомі у дитячого офтальмолога. Нерідко ініціатива йде від дітей, які не бажають носити окуляри.

З точки зору фізіології, дитяче око легко звикає до лінз, якщо вони підібрані правильно з урахуванням очної структури і типу порушення. Існують навіть спеціальні жорсткі лінзи для новонароджених, які допомагають лікувати вроджену катаракту. Такі лінзи вам запропонує інтернет-магазин контактних лінз. Ви можете придбати тут лінзи для свого чада по доступній ціні відомих виробників.

Єдина складність, яка пов’язана з використанням дитячих лінз, догляд за ними. Вчасно міняти їх без нагадування від дорослих, дезінфікувати, застосовувати спеціальний розчин, не лізти в очі брудними руками з таким переліком додаткових турбот впорається тільки відповідальний дитина.

Переваги поліпшення зору

Контактні лінзи, особливо жорсткі, забезпечують кращу чіткість зображення, ніж окуляри. Крім того, вони не обмежують периферичний зір. Зручність і безпека. У спорті, де важливі швидкість, зручність і безпеку, контактні лінзи незамінні. Вони дозволяють краще бачити, не спадають як окуляри під час бігу, не пітніють, дають широкий огляд все це покращує реакцію маленького гравця і його спортивний результат. До того ж окуляри небезпечніше: якщо вони розіб’ються, дитина може отримати травму осколками скла або оправи.

Підвищення самооцінки

Навіть сьогодні, коли на ринку представлено різноманіття оправ і тонких стекол, підлітки ще соромляться носити окуляри. Знімаючи їх, юнаки і дівчата відчувають себе впевненіше і привабливішою. Контроль короткозорості. Жорсткі лінзи і мультифокальні м’які стримують розвиток міопії, перепрограмують рогівку ока під час сну, і протягом дня людина бачить ясно без будь-якої оптичної корекції.

Ризики

Незважаючи на можливості, які дають контактні лінзи дітям, це засіб корекції зору підходить не всім.

Контактні лінзи можуть сприяти розвитку інфекції і, як наслідок, пошкодження рогівки, якщо дитина безвідповідально ставиться до правил їх носіння. Зайдіть сюди, і ви дізнаєтесь як підібрати своїй дитині лінзи. Навіть дорослі забувають знімати лінзи перед сном, нехтують дезінфекцією. Зазвичай батьки самі можуть оцінити, чи зможе їх чадо виконувати всі рекомендації офтальмолога.

Підбір контактних лінз для дітей

Наші лікарі радять вибирати для дітей одноденні продукти вони не вимагають такого догляду, а значить, знижують ризик інфекції.

Перш ніж прийняти рішення, порадьтеся з грамотним офтальмологом. З будь-якими питаннями ви можете звернутися в нашу Клініку. Оптометрист і офтальмологи детально розкажуть про переваги і недоліки кожного виду оптичної корекції, проведуть діагностику зору і на її основі підберуть оптимальний варіант для вашої дитини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.