Цікаво знати

Як вибрати насіння соняшнику

Насіння є значною статтею витрат аграріїв. Від правильності вибору посівного матеріалу залежить схожість полів і урожай

Непередбачені погодні умови і зміна клімату вплинули на відбір гібридів. Сьогодні необхідне втручання генетиків, щоб створити матеріал, стійкий до низьких температур, посухи, надмірної вологості. Також важливо вибрати надійного постачальника насіння. Інтернет-магазин агропродукції LNZ Group пропонує посівний матеріал провідних виробників за доступними цінами.

Соняшник є однією з найпоширеніших агрокультур на полях нашої країни. Він досить вимогливий до умов вирощування. Не всі регіони підходять для культивації соняшнику. До покупки посівного матеріалу необхідно проаналізувати особливості клімату в регіоні, рівень родючості грунту, тип ґрунту, які культури вирощувалися на полях перш, чутливість матеріалу до добрив.

Якість ґрунту має велике значення для вибору типу насіння. Якщо поле пройшло належну обробку, досить купити прості гібриди соняшнику. При виборі посівного матеріалу необхідно вивчити такі показники, зазначені виробником:

  • вологість (не вище 10%);
  • схожість насіння (від 85%);
  • сортова чистота або типовість (від 98%);
  • наявність насіння без оболонки (облущенних) (максимум 3%);
  • чистота посівного матеріалу (від 98%);
  • панцирні (від 97%);
  • добавка насіння інших культур (мінімум 15 шт. / кг).

Серед великої кількості пропозицій від виробників маслянистих культур складно зробити вибір на користь одного сорту. Досвідчені агрономи радять купувати кілька видів гібридів, і висаджувати їх на різних ділянках поля, щоб вибрати більш відповідну культуру для певного типу грунту.

Посівний матеріал в магазині LNZ Group

На сайті https://lnzweb.com інтернет-магазину LNZ знаходиться широкий асортимент гібрида соняшнику. Є різні фасування матеріалу, що допомагає купити насіння в великих і малих кількостях. В описі до товару вказані основні показники посівного матеріалу.

Купувати в LNZ Group вигідно і безпечно. Магазин співпрацює зі всесвітньо відомими виробниками насіння: Syngenta, UNIVERSEED, Corteva Agriscience, SESVanderHave, DEKALB, LG Seeds. Компанія впевнена у високій схожості насіння, оскільки всі вони перевірялися на власних полях LNZ Group. Задайте питання через онлайн-годину, і консультант допоможе з вибором посівного матеріалу. Доставка замовлень здійснюється в усі регіони країни логістичною компанією Нова Пошта.

Голос Сокальщини на GoogleNews