Цікаво знати

Як вибрати опалювальне обладнання для дому

У холодну пору року кожен будинок не може обійтися без опалювальної системи. При будівництві будинку все думають про те, що було тепло і затишно. А вибрати опалювальну систему не так і просто.

Сайт «Світ тепла і прохолоди» пропонує широкий вибір опалювальних систем, водонагрівачів, кондиціонерів і комплектуючих. Крім цього компанія пропонує послуги ремонту котлів і колонок. Склад компанії зосереджений в м Дніпро, однак доставка здійснюється про всю Україну і навіть за кордон.

Основними розділами сайту є такі види продукції, як:

  • Газові котли різних модифікацій, від одноконтурних до двоконтурних, настінні або димохідні. Все можна підібрати відповідно до приміщенням. На сайті є можливість проконсультуватися у менеджера, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті.
  • Розділ «Опалення» представляє всі типи котлів: твердопаливні, газові та електричні.
  • Розділ «Запчастини» представляє всі види запчастин по брендам або призначення. На сайті представлені більше 15-ти видів відомих брендів запчастин.
  • Клієнт може сам підібрати необхідну деталь і замовити з доставкою.
  • У наступному розділі представлені водонагрівачі. Клієнти можуть вибрати між газовими, електричними і колонками з альтернативними видами енергії.
  • У розділі «Насоси» можна знайти всі компоненти для правильної установки насосних станцій.
  • Одним з найпопулярніших розділів в літню пору є кондиціонери. Вони представлені в найрізноманітніших модифікаціях. Можна вибрати віконний кондиціонер, мобільний, інверторний або з системою-спліт.
  • Невід’ємною частиною для опалювальних систем є стабілізатори, які представлені окремим блоком.
  • Ще одним розділом виступає ремонт котлів і колонок. Ціни коливаються від 300 до 600грн.В розділі також представлені відгуки клієнтів після ремонту котлів, які можна почитати і проаналізувати якість обслуговування.

Всі товари на сайті можна сортувати за різними категоріями та цінами. Усі позиції описані чіткими характеристиками з гарантійними термінами. Також можна взяти товар в розстрочку до 4 місяців без відсотків. Інтернет-магазин працює 7 днів на тиждень з 9 до 18 годин. Крім цього, якщо ви перебуваєте в Дніпрі, можна відвідати магазин «Світ тепла і прохолода» і побачити все товари на власні очі. На сайті є карта з координатами місцевого магазину.

Магазин «Світ тепла і прохолода» має власний сервісний центр по ремонту продукції по гарантії. На сайті вказана інструкція про те, як діяти в таких ситуаціях і від чого може зламатися котел.

Голос Сокальщини на GoogleNews