Головна / Цікаво знати / Як вибрати POS-систему для ресторану і кафе
Класична POS-система з РРО та сканером

Як вибрати POS-систему для ресторану і кафе

Чи плануєте зробити новий заклад успішним? Почніть з порядку в обліку і управлінні. Вам допоможуть POS-системи і POS-термінали для робочих місць персоналу. Вони полегшують керування рестораном або кафе, спрощують прийняття рішень і підвищують продуктивність кожного співробітника. Ми розповімо, як вибрати POS-cистему для ресторану і кафе і обійти конкурентів уже на старті продажів.

POS-система (від англ. Point-of-sale – точка продажів) – автоматизована система продажів, що працює на базі фіскальних реєстраторів. Вона дозволяє організувати роботу касової зони з максимальним комфортом для продавця і покупця.

Front-office – точка обліку продажів, на якій працює POS-система. Ви можете придбати POS-систему на сайті інтернет магазину yutis.com.ua. На сторінці https://yutis.com.ua/mobilnye-pos-printery ви можете замовити термінал з доставкою по Україні. Мобильный POS принтер Rongta Вона складається з двох підсистем:

  • Центр – системний блок. Це керуючий комп’ютер, адаптований для умов продажів. До нього підключається сенсорний або безконтактний дисплей. У другому випадку використовується програмована POS-клавіатура на 30-90 клавіш.
  • Периферія – сканер, ваги, фіскальний реєстратор, касовий ящик, індикатор (монітор) покупця, банківський термінал.

Корисні поради:

  • Прискорити роботу офіціанта допомагає сенсорний монітор з клавішами популярних страв і напоїв – більшого розміру або яскравого кольору.
  • Хочете заощадити місце? Використовуйте POS-термінал – моноблок, який об’єднує дисплей і системний блок.
  • Найбільше місця економить мобільний POS-термінал на планшеті. З ним можна приймати замовлення на бар-стійки або в залі. Периферійні пристрої інтегровані з планшетом через док-станцію.

Особливості POS-терміналів:

  1. Висока надійність і продуктивність
  2. Всі компоненти сумісні між собою
  3. Гранично короткі терміни ремонту і сервісного обслуговування.

Висока пропускна здатність POS-терміналів дозволяє уникати гігантських черг і максимально збільшувати прибуток закладу.

Великі термінали використовуються для великих ресторанів з активним потоком клієнтів. Більш компактні пристрої (наприклад, мобільний термінал) беруть в невеликі заклади – кафе, кав’ярні, бари, бістро чи точки продажу вуличної їжі.

POS-програма працює в інтерфейсі терміналу і адмінпанелі. Обмін інформацією між цими функціональними блоками йде безперервно, через хмарний сервер.

У свою POS-систему ви можете встановити будь-яку програму за вашим вибором. Орієнтуйтеся на ПО, яке буде зручним, зрозумілим для вас і ваших співробітників, але найголовніше, ідеально відпрацює завдання швидкого обліку та детальної звітності.

Мобільна програма для обліку продажів допомагає побачити продуктивність кожного співробітника. Адміністратор зможе зробити правильні висновки і розробити ефективну систему мотивації персоналу. Автоматизований облік дій співробітників вбереже від зловживань, а значить – від збитків.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!