Цікаво знати

Як вибрати тютюн для кальяну

З придбанням популярності кальянів, на ринку тютюнових виробів з кожним роком з’являється щось цікаве, з незвичайними смаковими якостями. Буває, що вам щастить з вибором “чогось нового”, але існує і зворотний результат – спробували новий тютюн, він вам не сподобався і ви вирішуєте курити краще ті тютюн, які вам відомі.

Я, як любитель посидіти з друзями під хороший, якісний кальян, сам не раз стикався з цим. Але палити один і той же смак або одну фірму тютюну – набридає, тому пробувати щось нове обов’язково варто.

Адже я так свого часу і познайомився з тютюном Daily Hookah. Навіть якщо ви не курили його, то ви вже точно знайомі з компанією-виробником. Це ті ж, хто свого часу подарував світові легендарний Darkside і D Gastro. Вперше з’явився даний тютюн на ринку в 2016 році, позиціонуючи себе як продукт на кожен день. До речі, до цих пір виникають незрозумілі моменти з вагою в пачках. Трохи докладніше про це – виробник вказує вагу на маленькій і великій упаковці 40 і 200 грам відповідно, але по факту, при зважуванні тютюну виявляється, що в ньому, як і в багатьох інших, 50 грам в маленькій упаковці і 250 у великій. Це звичайно перевага більше для тих, хто купує Daily Hookah, адже його вартість в порівнянні з конкурентами маленька, а за вагою він виявляється більше, ніж вказано на упаковці. Але погодьтеся, головне далеко не це, а його смакові якості.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.