Цікаво знати

Як вибрати турбо запальничку?

Сучасний асортимент приладів для прикурювання настільки великий, що цілком задовольняє запитам вимогливих покупців. Відзначимо, що турбо запальнички або моделі з ліхтариком сьогодні користуються попитом не тільки у курців, а й серед споживачів в побутовому або туристичному побуті. Компактний аксесуар, який простий в експлуатації, здатний дати полум’я при будь-яких погодних умовах. З його допомогою можна запросто розпалити багаття при вітряну погоду або привести в дію похідну піч. На відміну від звичайної запальнички турбо не обпалює рук.

Лазерна запальничка

На сторінках віртуального каталогу BIC https://xfox.ua/zazhigalki-bic/ви з легкістю зможете відшукати необхідну продукцію. Особливим попитом користуються в Україні турбо запальнички і газові. Якщо ви вибираєте аксесуар для себе, то потрібно орієнтуватися на свої переваги і фінансові можливості. Трохи інакше справа йде тоді, коли ви бажаєте підібрати запальничку на подарунок, але самі в цьому питанні не сильні.

Саме тому рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

  • тип пального (газ або бензин); механізм роботи (кремінну коліщатко, пьезо, турбо);
  • марка виробника (аксесуари зі світовим ім’ям мають довгий термін експлуатації і витончений зовнішній вигляд);
  • дизайн (тут варто виходити з призначення: в колекцію, для щоденного використання, в якості девайса для особливих випадків).

У нашому оптовому супермаркеті легко оформити замовлення цікавлять моделей. Крім ексклюзивних запальничок можна вигідно придбати пластикові, які найчастіше використовують під час акцій або презентацій. Пластикова запальничка цілком ефективний спосіб реклами продукції. На її корпусі розміщують логотип бренду, контактні дані компанії.

Різноманітність повсякденних і сувенірних моделей дивує. На презент дуже часто набувають тематичні пристрої (у вигляді машинки, мотоцикла, пістолета, гранати або патрона). Оригінально виглядають набори, в які входять різні функціональні предмети (відкривачки, брелоки та ін.)

Для того щоб отримати професійну допомогу у виборі продукції, зв’язуйтеся з менеджерами магазину Xfox. Ми реалізуємо якісний і сертифікований товар оптом на вигідних умовах. У нас завжди знайдуться для вас практичні запальнички всіляких модифікацій і кольорів.

Голос Сокальщини на GoogleNews