Цікаво знати

Як викликати евакуатор

Сокаль – невеличке містечко у Львівській області. Незважаючи на невелику кількість населення, воно є дуже важливим ланцюгом транспортної системи в рамках країни та поза її межами. А оскільки стан доріг в Україні важко назвати оптимальним для нормальної їзди, дуже часто трапляються аварії, поломки або авто просто може перестати їхати посеред дороги. Звісно, коли водій опиняється за кермом зламаного авто посеред дороги, і йому необхідно продовжувати рух у потрібному напрямку, перше, що він зробить – зателефонує до компанії, яка надає евакуатор у Львові та області.

Як ми вже казали вище, поламки на дорогах міста та поза його межами трапляються кожного дня у великій кількості, тому компанії постійно мають бути на готові. На ринку є досить багато конкурентоспроможних компаній, але ми рекомендуємо користуватися послугами саме нашої компанії.

З нами ви забудете, що таке дискомфорт та довге очікування. Наша фірма вже багато років професійно надає послуги використання евакуаторів у Львівській області.

Якщо ви вперше почули про нас, не хвилюйтесь – з нами дуже просто працювати. Вам варто лише зателефонувати по номеру телефона, повідомити про свою проблему та вказати модель автомобіля. Після цього оператор знайде найближчий до вас евакуатор в Сокалі, який підходить по габаритам, і направить до вас. Наші працівники дуже відповідально ставляться до своєї роботи, тому зроблять все належним чином: правильно закріплять автомобіль на платформі та швидко і без затримань доставлять його до місця призначення.

Ще одна причина для того, щоб використовувати евакуатори в Сокалі саме в нашій компанії – ціни. Більшість дрібних компаній не мають фіксованих цін, тому водії мають платити в залежності від їхнього розташування відносно евакуатора. У нас все по іншому. Ми маємо перелік фіксованих цін, які не змінюються від кількості кілометрів та часу, витраченого на транспортування. Ви зможете узгодити ціну послуги з оператором – ціна буде залежити від габаритів автомобіля. У нас ви можете скористатися евакуатором для перевезення мотоциклів, квадроциклів, а також мікроавтобусів та спецтехніки.

Наша компанія розташована не тільки в Сокалі – ви зможете використати евакуатор в Радехові. Якість послуг та їх ціна не зміниться – ви так само можете розраховувати на якісне обслуговування. Якщо у вас є питання, ви можете перейти на сайт компанії та вточнити всю потрібну інформацію.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.