Головна / Цікаво знати / Як використовувати Youtube для бізнесу?

Як використовувати Youtube для бізнесу?

У 2018 році YouTube стає пошуковою системою №1. Може здатися дивним думати про YouTube як про пошуковик, але фактично так це і є. Користувачі мережі все частіше звертаються за інформацією саме до YouTube, а не до традиційного пошуку. Це вимагає від бізнесу змінити своє ставлення до популярного відеохостингу і до просування в цілому. І перше, про що слід подбати – це створення власного бізнес-каналу.

Про що і що знімати про бізнес

YouTube сформував свою особливу культуру і очікування користувачів. У тому числі існують усталені формати відео, які стабільно користуються популярністю і приваблюють безліч переглядів.

Саме з таких форматів і слід почати. До них відносяться:

 • розпакування товарів
 • тести (краш-тест, тест-драйв і т.д.)
 • наочний огляд товарів і послуг
 • навчальні відео, інструкції
 • відповіді на типові запитання
 • відгуки

Що потрібно для зйомки

Основна перешкода, яка не дозволяє бізнесу ефективно просуватися в YouTube – це упереджена думка. Перш за все, необхідно побороти впевненість, що для ведення відео-каналу потрібно багато ресурсів.

Для створення і розвитку YouTube каналу зовсім не обов’язково облаштовувати професійну студію, яка зажадає спеціального приміщення, безлічі часу, сил і грошей. І це не означає, що якість відеороликів і звуку буде свідомо поганим. Насправді навіть сучасний смартфон здатний записувати відео в Full HD якості, достатній більшості випадків. Студія AIR Academy пропонує своїм клієнтам освоїти свою майстерність за допомогою курсів на сайті https://academy.air.io/business, які включають в себе :

 1. Блок 1 Які завдання бізнесу можна вирішити за допомогою YouTube?
 2. Блок 2 Стратегія корпоративного каналу
 3. Блок 3 Виробництво контенту.
 4. Блок 4 Оптимізація каналу і відео
 5. Блок 5 Робота з аналітикою, монетизація
 6. Блок 6 Просування каналу

Як просувати відео самому

Крім камери, знадобиться:

 • Штатив для камери (смартфона);
 • Два хороших джерела світла;
 • Додатковий мікрофон;
 • Пристойний задній фон.

Штатив – обов’язковий аксесуар, без якого адекватно знімати відео не вийде. Продаються навіть штативи для смартфона, які коштують зовсім не дорого.

Що стосується джерел світла, то це, можливо, найголовніший фактор, який сильно впливає на якість зйомки, тому тут економити не можна. Знадобляться два хороших джерела розсіяного світла, які спеціально призначені для зйомки відео.

Додатковий мікрофон з подовжувачем дозволить записувати якісний звук. Навіть недорогий мікрофон записує звук набагато краще, ніж мікрофон вбудований в камеру. Кращим вибором тут буде мікрофон-петлички, який не кидається в очі.

Задній фон вибирається виходячи з ситуації, можливостей і спрямованості каналу. Найголовніше, щоб фон був презентабельний і гідно виглядав. Це може бути драпірування з щільної тканини (наприклад, білої, але не обов’язково), цегляна стіна, стильні шпалери, полиці з книгами і так далі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!