Цікаво знати

Як взяти кредит в Україні?

У цій статті, ми докладно опишемо процес, як взяти кредит в Україні. Зараз на дворі 21 століття, і кредит в банку взяти набагато простіше. Досить заповнити заявку на кредит онлайн, і протягом 30 хвилин, максимум 2-х годин, з Вами зв’яжеться представник банку, і все детально розповість.

Вам в заявці на сервісі Loany Loany.com.ua/ru/kredit-na-kartu-srochno потрібно буде заповнити лише кілька рядків, Ім’я, Прізвище, По батькові, номер мобільного телефону, ІПН, вік, і суму бажану отримати в кредит.

А також вибрати із запропонованих варіантів, варіант відповіді на питання:

  • чи Ви працюєте?
  • Мета кредиту?

Як правильно відповідати на ці питання, що б банк видав Вам кредит?

Банк не перевіряє, на що Ви саме використовували гроші, якщо це звичайно не цільовий кредит, як автокредитування. Банки практично не дають кредити на перекредитування, лікування, і на відкриття бізнесу. Але, дуже легко дають кредити на покупку техніки, меблів.

Фактично неможливо отримати кредит, якщо Ви відповісте про зайнятість: “декретну відпустку” або “тимчасово не працюючий”. Якщо Ви вже заповнювали заявку, в якій банк Вам відмовив в кредиті, немає сенсу протягом півтора місяців заповнювати нову заявку в цей же банк. Не заповнюйте кілька заявок в один і той же банк, банк порахує коректною тільки одну заявку, а всі наступні проігнорує.

Обов’язково заповнюйте правильний контактний номер телефону, якщо оператор банку не додзвонитися Вам за 3-4 рази, Ваша заявка буде вважатися недійсною, а нову, можна буде заповнити, як ми вже писали, через 1,5 місяці. Якщо Ви, заповнюєте заявку у нас на сайті, відразу в кілька банків, там оператор, все-таки постарається допомогти Вам отримати кредит.

Отже, після заповнення онлайн заявки, Вам передзвонює фахівець банку і уточнює деталі. Ви з ним обговорюєте в яке відділення банку Вам зручно підійти за грошима або кредитною карткою. Зверніть увагу, що банки не працюють у вихідні, якщо Ви заповнили заявку в неділю, то Вам зателефонують в понеділок вранці.

Для отримання кредиту необхідно всього 3 документи: паспорт громадянина України, оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, і документ, що підтверджує Ваш дохід – для не великих сум цей документ іноді не потрібно.

Що Ви, крім грошей або кредитної картки, обов’язково повинні взяти в банку, це природно, оригінал кредитного договору. Якщо Ви берете не готівку, а кредитну карту, то ще запечатаний конверт з пін кодом. Конверт повинен бути не пошкоджений, зверніть на це увагу. Деякі банки надають можливість клієнтам придумати і призначити собі пін код самостійно, при першому використанні карти. Це легко зробити відразу на місці у фахівця, або в банкоматі банку, фахівець докладно розповість, як це зробити. Поставте підпис на карті, у відведений для цього місце.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.