Цікаво знати

Як забезпечити безперебійне живлення для будинку

Знос електричних мереж, за визнанням самих енергетиків, становить 90%. Поки навантаження не перевищує середніх значень, електрику подається безперервно, але варто наступити різкого похолодання, як включаються десятки тисяч обігрівачів, і мережа падає. Останнім часом через нестачу вугілля цілі райони залишаються без світла, причому раптово. Крім того, проблеми з харчуванням електроприладів можуть викликатися обмерзанням проводів, сильним дощем, ураганним вітром, снігом, стрибками напруги, високочастотними шумами.

Щоб забезпечити безперебійне живлення для будинку, багато власників приватних будинків і котеджів набувають спеціальне обладнання, перемикаюче навантаження на акумулятор в разі поставки неякісного електрики або його повної відсутності. За допомогою бесперебойніка власники заміських будинків вирішують наступні завдання:

Підтримка нормальної роботи стежить автоматики і компресора опалювальної системи;

Запобігання пауз в роботі пожежно-охоронної сигналізації;

Забезпечення електроживлення побутової техніки – телевізора, комп’ютера, холодильника, мікрохвильової печі, освітлювальних приладів.

Звичайно, потрібно розуміти, що забезпечити потреби цілого будинку силами кількох акумуляторних батарей протягом тривалого часу неможливо – для цього просто не вистачить заряду акумуляторів. Тому на випадок тривалих відключень мережі необхідно передбачити додаткове обладнання у вигляді дизельного генератора http://www.m-info.ua/.

Зв’язка бесперебойник-генератор в змозі забезпечити безаварійний перехід на власне електропостачання. Під час раптового падіння мережі ІБП приймає навантаження на себе, дозволяючи одному господареві запустити дизельний генератор і перевести всю навантаження на нього.
Три основних види джерел безперебійного живлення

За типом підключення, присутності додаткових функцій і способу роботи бесперебойники можна розбити на три основні групи:

Резервний UPS перебуває в очікує, режимі, підзаряджаючись від мережевого електрики. Під час збою в подачі електроенергії електроніка перемикає навантаження на живлення від АКБ: інвертор перетворює постійну електрику батареї в змінний струм 220 В, віддаючи його побутової техніки та технічних пристроїв.

Інтерактивний UPS стежить за параметрами напруги, повертаючи його в допустимі рамки. Якщо скачки напруги занадто великі, або мережу взагалі відсутній, відбувається підключення акумуляторів.

Ще один вид безперебійників розрахований на обладнання, вимогливе до характеристик електричного струму. ДБЖ on-line найчастіше використовуються для підтримки працездатності ЦОД, серверних і комунікаційних центрів. Шляхом подвійного перетворення струму з змінного в постійний і назад досягається повне відповідність характеристик електрики чинним стандартам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.