Для будь-якого бізнесу потрібен особистий сайт, на якому розміщуватиметься вся необхідна інформація про товари і послуги. Для того щоб користувачі могли без зусиль знайти його серед маси інших сайтів, потрібно дати йому унікальну адресу. В ідеалі він повинен збігатися з ім’ям торгової марки або компанії. Як тільки користувач декілька найбільш прийнятних хостинг, він може приступати до реєстрації домену.
Як відбувається реєстрація особистого домену?
Для того щоб зареєструвати домен com.ua, необхідно створити обліковий запис, в якому потрібно буде вказати свої дані, включаючи місце проживання. Заповнити всі дані можна з особистого кабінету. Для додаткової безпеки аккаунта рекомендується прив’язати його до номера телефону. Весь процес реєстрації відбувається приватно.
Далі необхідно підібрати доменне ім’я, попередньо перевіривши його. У разі якщо бажане ім’я буде зайнято, зареєструвати його не вийде.
Наступний крок – покупка. Клієнт вибирає зручний спосіб оплати і очікує, поки його домен почне діяти. Після закінчення цього часу користувач стає повноправним адміністратором домену. Він вирішує, як використовувати домен, яку розміщувати на ньому інформацію, і хто буде здійснювати його технічну підтримку.
На кого можна зареєструвати доменне ім’я?
Оформлення доменного імені може проводитися як на фізичне, так і на юридичну особу. Багато хто віддає перевагу реєструвати домен відразу на конкретного власника, а не на того, хто буде займатися ресурсом. Це допоможе уникнути непорозуміння і нерозуміння в разі виникнення складних ситуацій, включаючи ті, в яких колеги по бізнесу вирішують розірвати партнерство, починаючи при цьому сперечатися, кому з них належить домен.
Яку доменну зону вибрати?
При реєстрації свого ресурсу у багатьох виникають сумніви при виборі зони. З огляду на величезну кількість варіантів, процес вибору може зайняти деякий час. Одними з найбільш популярних зон є:
- ru;
- ua;
- com;
- biz;
- info та інше.
Щоб спростити завдання, рекомендується підбирати зони, виходячи з інформації, яка буде розміщена на домені або місця, де розташований бізнес. Наприклад, якщо клієнт працює в Росії, йому підійде зона «ru» або «.рф», якщо в Україні – «ua». Для блогів та інформаційних сайтів ідеальним рішенням стане доменна зона «info», «art» або «blog». З правильно підібраною зоною можна легше і швидше розкрутити сайт. У деяких випадках може знадобитися реєстрація кількох доменів, які можна об’єднати в один віртуальний сервер. Тому при реєстрації домена слід заздалегідь обміркувати можливі перспективи просування майбутнього ресурсу.