Цікаво знати

Як заробити на власній квартирі?

Зі скороченням кількості робочих місць на підприємствах і фірмах України, все більша кількість людей шукає можливість додаткового заробітку. Для багатьох таким варіантом стає здача власної квартири або кімнати в ній в погодинну або подобову оренду. Це досить просто робити, якщо у вас дві квартири, одна з яких пустує. А що робити, якщо ви – щасливий володар однієї єдиної квартири?

Маючи всього одну квартиру (2-3 кімнатну), можна здавати в ній одну з кімнат. Це дуже популярний варіант у студентів, готових зняти собі ліжко за 50-100 грн на добу. Вони це роблять з величезним бажанням, значно заощадивши на оренді, адже батьки виділяють їм набагато більшу суму грошей на добове житло.

Здача своєї єдиної квартири можлива, якщо, наприклад, ви машкаєте в одному місті з дітьми/батьками, у яких можна переночувати, поки у вашій квартирі живуть гості. Нерідко власники залишаються в гостях у сусідів, якщо з ними дуже хороші відносини, і вони і так проводять більшість свого вільного часу в них.

Якщо ж ви здаєте свою квартиру погодинно, то тут взагалі не повинно бути ніяких складнощів, адже в середньому її зніматимуть на 2-3 години, не більше, які можна провести в парку або в поїздці по своїх справах.

Як краще здавати: самому чи через ріелторів?

Якщо ви будете займатися всім процесом самостійно, то всі турботи з пошуку клієнтів, демонстрації квартири, ведення графіка зайнятості лягають на ваші плечі. Але при цьому всі зароблені гроші ви берете собі. Якщо делегувати всі турботи ріелторам, то ви відразу ж рятуєте себе від маси турбот, але при цьому частина коштів (відсоток від угоди) від добової оренди квартири вони забиратимуть собі. Або будуть змушені робити націнку, що завищує вартість оренди і знижує ймовірність здати квартиру.

Які канали для самостійного пошуку клієнтів актуальні в 2017 році?

Потенційних орендарів можна шукати скрізь:

– на сайтах подобової оренди квартир в вашому місті, наприклад, у Львові;

– на численних дошках оголошень;

– в місцях скупчення туристів;

– на залізничних вокзалах, аеропортах і морських/річкових портах.

В яких районах міста найчастіше знімають подобові квартири?

Вам дуже пощастило, якщо ваша квартира знаходиться в таких місцях:

– біля міжнародних лікарень і клінік;

– біля великих навчальних закладів;

– біля міжнародних виставкових центрів;

– біля вокзалу, порту або аеропорту.

У відомі клініки часто приїжджають з інших міст або навіть сусідніх країн. Навчальні заклади випускають численних заочників, які приїжджають в місто на період сесії. Виставкові центри збирають на кілька днів десятки тисяч відвідувачів з усієї України. А вокзали і аеропорти, по суті, є воротами в місто, через які щодня проходять тисячі людей, зацікавлених в подобовій оренді квартир.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.