Цікаво знати

Як зібрати кутову мийку? Поради спеціаліста

У разі, якщо габарити кухні гранично невеликі, то в цьому випадку ідеальним рішенням вважається розташування меблів по кутах приміщення. Причому мова йде не тільки про меблевий куточок, а й про кутову мийку. Сьогодні ринок пропонує широкий спектр рішень.

Кутова мийка для кухні дозволить ефективним чином заощадити велику кількість простору. Не варто забувати про те, що простір і під самою мийкою також буде задіяним. Дуже важливим моментом є саме придбання мийки і їх вибір. Адже в різних покупців є різні можливості. Великий вибір кутових кухонних мийок ви можете знайти на сайті “Франке партнер”. В розділі http://franke-partner.com.ua/ru/moyki-v-uglovoy-shkaf вам буде доступно для придбання мийки різних розмірів, виготовлені з нержавійки та граніту. Вибір кольору – також доступний на сайті.

 

Практичні поради щодо втілення задуманого

Найчастіше, зазначена ідея втілюється під замовлення. Справа в тому, що неможливо організувати кутову мийку в стандартному рішенні. Адже в кутку можуть перебувати і додаткові комунікації:

  • газові труби;
  • водопровід;
  • опалення і т.д.

Отже, в цьому випадку необхідно буде орієнтуватися на індивідуальні вимірювання. В якості найбільш поширеного варіанту, який використовується для створення тумби під мийку на кухні, виступає від вологи МДФ.

Безумовно, ніхто не може заборонити замовити виготовлення тумби під мийку з цільних порід дерева. Але в цьому випадку вартість предмету кухонних меблів буде зовсім іншою (істотно вищим).

Вельми важливо, щоб тумба розташовувалася на невисоких ніжках. Завжди зберігається ймовірність затоплення кухні (в разі аварії, наприклад, або зриву вентиля). Тоді меблі залишиться в недоторканності.

 

Інсталяція кутової мийки

У тумбу кутова мийка встановлюється рівно таким же чином, як і будь-яка інша. На початку вона прикладається таким чином, щоб можна було окреслити траєкторію отвори.

Потім, за допомогою лобзика в верхній частині тумби вирізається отвір під мийку. Установка здійснюється за допомогою спеціалізованих кріплень, які монтуються виключно зсередини.

При цьому не варто забувати про герметизацію з’єднання мийки і тумби. Адже інакше волога буде проникати всередину, що скоротить терміни експлуатації кухонних меблів. Останнім завданням, яке необхідно буде вирішити – це дверцята тумби. У випадку з кутовий конфігурацією вони будуть заважати одне одному.

Але сьогодні немає дефіциту в фурнітурі. Краще підібрати ту, яка буде не розорювати дверцята, а зрушувати в сторону, або піднімати вгору.

Голос Сокальщини на GoogleNews