Цікаво знати

Які краще електролампи: світлодіодні або енергозберігаючі?

Енергозбереження – це найбільш популярний термін в сучасному суспільстві. Кожен розуміє, як важливо економити і стежити за своїми витратами, для того щоб споживати оптимальну кількість електроенергії. Для того щоб розуміти, наскільки користувачі могли стежити за витратою електроенергії, слід звичні лампи розжарювання замінити на світлодіодні.

Електролампи світлодіодні або зберігаючі – поняття досить об’ємне. Такі пристрої використовуються для того, щоб висвітлювати приміщення, але при цьому не споживати дуже багато енергії. Слід розібратися в основних особливостях таких виробів, які можуть мати ті чи інші переваги.

Особливості електроламп світлодіодного типу

Крім того, що основна частина енергоспоживання йде від різних стаціонарних електроприладів, лампочки мають тут не останнє значення. Саме вони допомагають споживачам економити свої кошти. Подібні вироби мають такі переваги:

  • в 5 разів більша віддача світла;
  • скорочення використання електроенергії на 80%;
  • термін служби таких виробів в 50 тисяч годин;
  • можливість економії від 50 кВт на годину.

Незалежно від того, що такі лампочки мають безліч переваг, не кожен споживач вважає правильним купувати їх. Справа в тому, що кожне таке виріб в рази дорожче, ніж звичайна лампочка. Але, слід розуміти, що придбані пристрої зможуть окупитися в найшвидші терміни.

Особливість енергозберігаючих ламп

Більшість користувачів звикли купувати енергозберігаючі лампочки. Світло в них перетвориться шляхом ультрафіолетового свічення в газовому розряді. Такі пристрої, також мають безліч переваг, але з ними слід обережно ставитись. Такі лампочки працюють навіть при різких перепадах електроенергії. Також, слід пам’ятати, що такі вироби ні в якому разі не варто чіпати руками, адже вони можуть швидко перегрітися і прийти в непридатність.

Що стосується недоліків, то такі пристрої ні в якому разі не можна в приміщенні розбивати, так як вони мають в своєму складі сполуки ртуті відкладення. Якщо це сталося, тоді варто зробити вологе прибирання за допомогою марганцівки і провітрити приміщення. Такі лампочки потрібно утилізувати в спеціальних контейнерах, для того щоб не забруднювати навколишнє середовище.

Залежно від вибору лампочки з енергозбереження, можна придбати її в інтернет-магазині evrosvet.com.ua.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.