Цікаво знати

Які переваги має рядок, що біжить?

Насиченість навколишнього простору рекламою ускладнює завдання тим, хто шукає можливість подати свою інформацію з максимальним ефектом. Яскраві, підсвічені, вигідно змодельовані і розміщені написи і зображення відтягують на себе увагу потенційних покупців і споживачів послуг. Але проблема вирішувана. І одним з найбільш вигідних способів вирішення стала динамічна реклама. Особливо сама її недорога і інформативна різновид – виконана в технології LED біжучий рядок.

Світлодіодна рядок, що біжить – особливості та вигідні сторони

Сьогодні біжучий рядок це вкрай популярний рекламний носій для внутрішнього і зовнішнього використання. Її застосовують практично у всіх місцях, де потрібно довести до відома людей важливу інформацію або що-небудь прорекламувати.

Найважливіші особливості:

  • можливість є пропонувати аудиторії відомості різного об’єму, тому що публікується таким чином текст може бути досить довгим;
  • ефективність рухомих елементів для акцентування уваги.

Низька енергоємність і високий рівень електричної безпеки.

Та, що біжить рядок помітна на великій відстані, при різному рівні освітлення, а на вулиці – і при поганій видимості, що відчутно підвищує її працездатність.

Рухаючись текст і зображення можна оперативно редагувати прямо в процесі роботи, в тому числі і по Wi-fi.

Табло може мати практично будь-які розміри в залежності від місця розміщення.

На застосування не потрібен спеціальний дозвіл на відміну від багатьох інших видів реклами. Це робить її використання значно доступнішими, залучаючи більш широку аудиторію потенційних споживачів.

Невисока вартість при тривалому терміні експлуатації.

Додаткові опції

  • настройка яскравості в залежності від часу доби і рівня освітленості;
  • додаткові можливості оформлювального характеру – мерехтіння, зміна типу руху і кольору, контурна обведення напису, графічні зображення крім тексту;
  • встановлення тимчасового інтервалу роботи табло з прив’язкою до режиму роботи торгового центру, розкладом транспорту і т.д.
  • встановлення календарного режиму табло, коли по певних днях тижня може відображатися різна інформація;
  • відображення актуальних корисних даних – часу, дати, температури навколишнього середовища.

Рівень комп’ютеризації, який використовується в РСТ, дозволяє переглядати інформацію до її відображення на табло і при необхідності коректувати. А з наявними різноманітністю режимів відображення і квітів можна створити абсолютно унікальні рішення, передають стиль вашої компанії і сприяють зростанню популярності бренду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.