Цікаво знати

Які популярні види тютюну

Сьогодні мова піде про один з найпопулярніших видів тютюну – Султан. Даний вид тютюну виділяється серед багатьох справді великий лінійкою смаків. Звичайно, він би напевно був дорожче, якби всі ці смаки були дуже смачними. Але, якщо говорити відверто, це далеко не так.

Основною характеристикою цього тютюну для кальяну: жаростійкість. Sultan практично не нагрівається до таких температур, щоб привносити у смак неприємну гіркоту, внаслідок чого згоряти.

Султан входить в категорію недорогих (дешевих) тютюну. Ціна за одну пачку в Україні становить приблизно 55 гривень. У порівнянні з “Darkside” і “MustHave”, які відносять до розряду дорогих тютюну, це аж ніяк невелика ціна.

Тютюн “Sultan” виробляють в Йорданії. Довгий час його не було на європейському ринку, але через якийсь час він став набувати популярності і став продаватися в багатьох країнах світу. Запорукою його конкурентоспроможності є: невелика ціна і жаростійкість. З кожним місяцем він стає все дізнаватися і все більше кальянщиків воліють його до споживання.

Адже дійсно, даний вид тютюну завдяки своїм найкращим смакам може прикрасити абсолютно будь-який вечір або день у великій компанії з кальяном. Адже якщо ви курили інші тютюн у великому колі на одному кальяні, то могли помітити, що найчастіше він швидко згорав, тут же ви за це можете не переживати.

Всього тютюн налічує близько 128 смаків, але в Європі продаються не всі. Що ж стосується кращих смаків Султана, то це однозначно: Grapefruit, Black Cocktail, Star Women і Peach.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.