Цікаво знати

Які вигоди обіцяє інтернет-аптека?

Чи варто взагалі звертати увагу на інтернет аптеку? Чи є суттєві відмінності у віртуального закладу від традиційного, звичного всім нам. Відмінностей багато, причому, всі вони максимально вигідні для клієнта. Почнемо по порядку.

Прямі поставки – низькі ціни

Практично на всі товари, які запропоновані в електронному каталозі інтернет-магазину ціна дешевше від 20 до 30%, ніж в звичайних аптеках. Це пов’язано з тим, що аптека онлайн безпосередньо купує фармакологію, БАДи та вітаміни, дитяче харчування та інші товари від виробника. Посередники в схемі закупівлі повністю відсутні.

Практично все логістику бере на себе виробник, доставляючи вантажівками, вантажними таксі свою продукцію на склад онлайн аптеки. Витрати на закупівлю товари мінімізуються. Тому інтернет аптека надає замовникам більш низькі і вигідні для них ціни.

Товари з ліцензіями і сертифікатами

Із заводу-виготовлювача всі лікарські засоби, БАДи, інші товари надходять на склад із супровідною документацією. На кожній групі товару прикладається ліцензія якості, безпеки, що є прямим доказом оригінальності продукції.

При бажанні і необхідності кожен замовник може в будь-який момент попросити у представника інтернет-аптеки продемонструвати документи. Співробітники не відмовлять і покажуть необхідні документи, підтверджуючи високу якість реалізованої продукції.

Просто викупити

На стадії формування замовлення клієнт інтернет-аптеки вказує пункт, з якого йому зручно забирати товар, замовлений в інтернет-аптеці. Це означає, що завжди можна вибрати пункт видачі, який розташований максимально близько:

  • до дому,
  • до роботи,
  • фітнес-центру.

В інтернет-аптеці створені найзручніші і лояльні умови для вигідних і комфортних покупок. Великий асортимент дозволяє не тільки замовляти ліки для лікування і профілактики, а й купувати компрессионное білизна, товари для вагітних і годуючих матерів, дитячі суміші, каші, і навіть іграшки для малюків, іншу продукцію, призначену для дітей.

Покупки в інтернет-аптеці обіцяють замовнику неймовірні вигоди, від яких просто нерозумно відмовлятися. По-перше, можна непогано заощадити. По-друге, не потрібно витрачати зайвий час пошук потрібних лекартсвенних засобів. По-третє, асортимент аптеки онлайн настільки великий, що покупець завжди знайде тут необхідний для нього товар.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.