Цікаво знати

Якісна фанера для будь-якого застосування

Немає чоловіка і жінки у світі, що у своєму житті не стикалися із фанерою. Сьогодні цей матеріал є досить універсальним, та використовується практично в усіх галузях життя людини. Він став незамінним помічником під час ремонту, виготовленню дизайнерських предметів та іграшок. Про нього можна говорити так само багато, як і використовувати. Ви можете купити фанеру у Львові швидко та за доступною ціною, якщо просто скористаєтеся послугами «Artkone». Для того, щоб клієнти не помилилися у своєму виборі фанери, працівники магазину допоможуть з будь-якими питаннями.

Магазин «Artkone» допомагає знайти своїм покупцям якісну фанеру, для їхніх потреб. 100% професійності та достовірності інформації. Саме тут є фанера, що відповідає всім своїм технічним характеристикам, має доступну ціну, що економить ваш бюджет. Вибравши потрібний товар, ви впевнені в якості та надійності, а головне не хвилюєтеся в його безпечності.

Як правильно розрізняти фанеру?

Сьогодні найбільшої популярності мають 2 марки, а саме: ФСФ і ФК. А вже ці марки мають підвиди, що відрізняються своїми технічними особливостями та сортами. Ви можете придбати шліфовану, не шліфовану, вологостійку та калібровану фанеру, що використовуються для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Сорти Фанери:

  1. Перший. Він вважається найбільш якісним, а її поверхня дозволяє провести лакування та тонування від потреби. Позначається він буквою B;
  2. Другий. Можна обробляти фарбою та напівпрозорими матеріалами. Його ви знайдете за позначенням BB;
  3. Третій. Програє другому через те, що має деякі дефекти, можна використовувати для фарбування. Позначається як – CP;
  4. Четвертей. За своїми характеристиками, один з найдешевших сортів, саме тому його використовують для спорудження конструкцій. C;
  5. Елітна продукція – S. Така фанера є найкращою та виготовляється з якісної сировини. На відміну від попередніх сортів, має одну з найвищих цін по вартості, але її якість є ідеальною.

Рекомендуємо також звернути увагу на те, що багато залежить ще і від типу деревини з якої була виготовлена фанера. Не потрібно хвилюватися, якщо ви побачите в характеристиках що вона є листяна, хвойна, або комбінована. Кожен з цих видів має свої переваги та способи застосування. Звичайно найбільш затребуваною вважається комбінована тому, що вона є досить міцною у використанні та вологостійкою.

Купити фанеру стає набагато легше, особливо тоді, коли знаєш як її вибрати. Ми допоможемо всім клієнтам зекономити гроші, час і нерви, завдяки якісній продукції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.