Головна / Цікаво знати / Якість збірки металопластикових вікон як важливий аспект вибору

Якість збірки металопластикових вікон як важливий аспект вибору

Немає сенсу вести мову про переваги пластикових вікон – вони відомі всім, так само як всім відомі і їх нечисленні недоліки. Критеріїв вибору продукції з металопластикового профілю багато, але одним з найважливіших є якість збірки.

У мережі є безліч статей на тему вибору металопластикових конструкцій, в яких наводяться характеристики склопакетів, фурнітури та інших компонентів. Це важливо, але в глобальному масштабі все просто – зрозуміло, що вікно, розташоване у Львові має бути тепліше, ніж металопластикове вікно в Одесі. Але в цих статтях в переважній більшості випадків нічого не говориться про те, де і як збираються вікна. Питання це дуже важливий, про нього ми і поведемо мову.

Про збірку вікон

У будь-якому місті України є компанії, що пропонують металопластикові вікна. Вибір профілю просто величезний – Veka, Trocal, Aluplast і т. Д. І багато хто вважає, що замовивши вікна з німецького профілю, вони отримають якісну продукцію. На жаль, це не так. Спробуйте поспілкуватися з установниками вікон – вони насамперед запитають нема про виробника профілю, а про те, де збиралися вікна.

Місце збірки пересічному споживачеві нічого не говорить, а ось власники салонів і контейнерів на ринках прекрасно інформовані про те, де виробляється якісна збірка вікон – їм не потрібні проблеми, що виникають у покупця через найкоротший час експлуатації.

Місць якісної збірки в Україні не так вже й багато, якщо вести мову про відомих фірмах. Якісна збірка у Steko (Дніпро), дуже непогані вікна збираються в компанії «Конкорд» (Кривий Ріг), в Одесі якістю збірки відома компанія «Паритет». Напевно в інших містах є свої компанії, але досить згадати, що Steko, наприклад, штампує близько 20% всіх українських металопластикових вікон. У криворіжців обсяги теж величезні. І це ж не просто так.

Вищевказані назви компаній наведені лише для прикладу – це виробники українського масштабу. Повторимося, можна знайти непогану продукцію і на місцях. Але слід розуміти, що замовивши металопластикові вікна в якомусь салоні, ви можете отримати відверту халтуру з німецького, австрійського чи українського профілю, якщо збірка проводиться за кутом в напівпідпільному цеху на вбитого обладнанні. Низька якість може виражатися в порушенні геометрії як профілю, так і конструкції в цілому, появі конденсату, витоку аргону, заїдання фурнітури, поганому закриванні стулок і подібних неприємних явищах. При цьому багато хто з них виявляються не відразу – тріщини профілю (і таке буває) ви не помітите, скільки б ви не дивилися – вони проявляться через час, коли в них потрапить пил.

Як уникнути неякісного складання

І що ж робити в подібній ситуації? Відповідь проста – запитайте у продавця прямо, де збираються пропоновані вікна, якщо це не фірмовий салон будь-якого виробника. Потім поцікавтеся про компанію-збирача на міському форумі або просто в інтернеті. І якщо ви знайдете безліч негативних відгуків (поодинокі «проколи» є у будь-якого виробника), то це серйозний привід задуматися про те, чи варто мати справу з цим збирачем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three + 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!