Цікаво знати

Якщо на магістратуру, то в Польщу

Іноді тих кількох років навчання на бакалавра недостатньо, щоб зрозуміти, чим ти все-таки хочеш займатися в житті. Або ж мета є, але ось знань і досвіду поки що недостатньо. У такі моменти на допомогу приходить магістратура. Це такий собі буфер між статусом незміцнілого студента і готового працювати дорослої людини. Ті самі півтора-два роки, коли ти остаточно вирішуєш, що ж робити далі.

Для українських студентів зараз Польща – одне з кращих місць для магістратури. Розглянемо кілька прикладів чому магістратура в Польщі – це добре:

1. Європейська країна – більше можливостей. Будемо відверті, український диплом європейського зразка не завжди бажаний у великих корпораціях. Європейський диплом більш затребуваний. Навіть, якщо у вас диплом європейського зразка з українського ВНЗ, статус магістра у вас буде вже європейським.
2. Можливість навчання на польській або англійській мові. Жоден роботодавець не пройде повз кандидата, у якого в резюме зазначено знання кількох мов. Це стане відмінним плюсом для вас.
3. Можливість поїхати вчитися далі. Польща – не межа. Завдяки статусу студента європейського ВНЗ, ви спокійно зможете поїхати навчатися за обміном в будь-яку країну світу.
4. Вартість навчання на магістратурі в Польщі – різна, але все залежить від обраного університету, факультету та мови. Відштовхуватися можна від 650 євро / семестр, якщо не враховувати проживання.
5. З проживанням, до речі, теж легше, ніж в Україні. Вам не потрібно набирати бали, бути в якомусь рейтингу, як це роблять в гуртожитках українських ВНЗ. Вам просто потрібно зарезервувати місце, а потім просто оплатити.
6. Польські ВНЗ надають практики для студентів. Ви не тільки будете вчити теорію про майбутню професію, а й на власні очі побачите, як це все відбувається.

Як бачите, плюсів у магістратури в польських університетах багато. І їх ще довго можна перераховувати. Але краще не слухати дифірамби, а побачити все на власні очі. А зробити великий крок назустріч яскравому майбутньому допоможе Slavic Languages ​​Center.

Ваш найкращий помічник

Компанія на ринку з 2010 року і є одним з кращих сертифікованих представників в Україні. Тепер вам не потрібно морочитися з надходженням на магістратуру. Slavic Languages ​​Center зроблять все за вас. Компанія надає наступні послуги:
• інформаційна підтримка;
• допомога з документами;
• надання підтвердження, що ви є студентом;
• Візова підтримка;
• допомога з житлом;
• допомога на протязі першого навчального року.

Slavic Languages ​​Center стане вашим кращим другом з того самого моменту, коли ви тільки подумаєте про те, що хочете на магістратуру в Польщу. Все ще легше, ніж ви думаєте. Сім простих кроків, і ви вже студент-магістр.

1. Запишіться на безкоштовну консультацію на сайті slavic-center.com.ua
2. Прийдіть на зустріч з консультантом, який відповість на всі ваші запитання.
3. Укладіть договір з компанією.
4. Підготуйте необхідний пакет документів за допомогою Slavic Languages ​​Center.
5. Пройдіть курси польської мови, які надає компанія.
6. Отримайте підтвердження, що ви є студентом.
7. Пройдіть остаточну консультацію з приводу від’їзду до Польщі, проживання та іншого.

Бачите? Все дуже просто. Чекаємо вас на сайті slavic-center.com.ua

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.