Цікаво знати

Якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій, звертайтесь в СБУ за телефоном довіри

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених Президентом України завдань, Службою безпеки України здійснюється низка заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Управлінні СБ України у Львівській області діє цілодобовий телефон довіри. Тож, якщо Вам, шановні читачі, стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як: вимагання та отримання хабара; сприяння посадових осіб контрабандному ввезенню товарів в Україну; протиправні дії представників правоохоронних та судових органів; незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна; неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером (0322) 2986622.

Інформація, яка надійде цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення. Телефон довіри працює цілодобово.

Управління СБУ у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews