Цікаво знати

Яку камеру вибрати для відеоблогу на YouTube?

YouTube – популярний відео – сервіс для зберігання і перегляду відеороликів з усього світу. На сьогоднішній момент існує величезна кількість категорій відео по темам, які задовольнять смак будь-якого користувача. Однією з таких категорій є відеоблог.

«Самостійні» відеоблог – це результат особистої праці юнаків і дівчат, які хочуть розповісти світу цікаву для них інформацію і привернути до себе увагу інших користувачів.

Але для того, щоб отримати цікавий і проглядається матеріал, відеоблог повинен відповідати деяким критеріям, серед яких якість відео і звуку. Шумливі, що деренчать відео з поганим зображенням ніколи не наберуть бажаної кількості переглядів навіть при наявності цікавого наповнення.

Для того щоб уникнути таких наслідків, необхідно ще до створення відео подбати про якісну аудіо та відео апаратури.

Незважаючи на те, що багато на початку свого режисерського шляху не володіють достатніми коштами, зйомка якісного відео не завжди вимагає серйозних капіталовкладень.
Види камер для створення відеоблогу

Екшн.

При виборі техніки слід йти від протилежного, і для початку визначитися з бюджетом. Якщо кошти дозволяють, то найвдалішим рішенням, буде покупка популярних, на сьогоднішній день стрілялки камер.

В магазинах представлена ​​величезна кількість моделей на будь-який смак. Подібні камери мають широкий кут огляду, хорошим дозволом, здатні стабілізувати картинку і на «виході» виходить якісне зображення.

Недоліками цієї техніки є часто поганий звук і погана якість зйомки в темний час доби. У тому випадку, якщо користувач турбуватиметься купівлею мікрофона і додатковим світлом, тоді ці мінуси йому будуть не страшні. Найякіснішими моделями тут будуть камери марки Sony.

Дзеркальний фотоапарат.

Варіант, призначений спеціально для блогерів. Дана техніка дозволяє не тільки фотографувати, але і записувати відео. «Зеркалки» мають непоганий звуком і чітким зображенням і мають роз’єм для додаткового підключення мікрофона. Однозначним вибором є фотоапарати марки Canon.

Недзеркальні фотоапарати.

Цей варіант підійде для користувачів, які хочуть тільки знімати відео. Такі камери довго тримають заряд, дозволяють підключити мікрофон і володіють хорошим 4К якістю. Цей дозвіл дозволить залишити картинку незмінною навіть після монтування відео.

Вдалою покупкою тут буде техніка марок Panasonic і Lumix.
Звичайні фотоапарати. Для користувачів не готових витрачати великі суми грошей, але бажаючі знімати якісні відео, підійде покупка старих «мильниць» марок Sony і Mark. Моделі цих марок досить потужні і, що важливо, компактні. Відео та фото в результаті зйомок на ці камери виходять у гідній якості. Фотоапарати володіють простим інтерфейсом і легким процесом налаштування.

Їх головною перевагою є максимальне якість при досить мініатюрних габаритах об’єктива. Однак, «мильниці» мають істотним мінусом – у них немає можливості підключення мікрофона, а свого звуку може не вистачити для повноцінного відео.
Смартфони.

Це найдоступніший варіант для зйомок відеоблогу. Смартфон є майже у кожного і його безсумнівний плюс в тому, що необов’язково купувати дорогу і популярну модель для отримання якісного відео.

Найбільш вдалими в плані зйомки відео є смартфони марок Samsung і Huawei. Звичайно, смартфони «яблучного» виробника також володіють хорошим якостям, але, на жаль, тільки ті, які були випущені пізніше 2015 року.

Відмінною особливістю зйомок відео зі смартфона є те, що вона прекрасно підійде для початківців відеоблогеров і дозволяє підключити мікрофон і додаткове обладнання для того, щоб створювати відео без допомоги рук.

Важливо! У представленому списку навмисно не вказані відеокамери, так як за вартістю вони перевищують багато зазначені фотоапарати, але якість картинки нерідко поступається їм. Також, слід зазначити, що відеокамери орієнтовані тільки на зйомку відео та є досить громіздкими, що невигідно для зйомок відеоблогів, враховуючи, що часто вони створюються «на ходу».

У висновку слід сказати про те, що зазначений перелік не є вичерпним, і перед покупкою камери для створення відеоблогів слід керуватися інформацією про кожній камері, отриманої з різних джерел.

Автор статті Юлія Муні. Свої відео на YouTube я знімаю за допомогою старої відеокамери Sony, якій вже понад 7 років. Якість моїх відео ви можете подивитися за посиланням …

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.