Цікаво знати

Яку клініку вибрати в Києві

Клініка “Медична Династія” (Medical Dynasty)

Здоров’я людини іноді має дуже неприємну властивість – бути не стабільним. Це проявляється під час захворювань, що тягне за собою ослаблення імунної системи і наступні походи до лікарів. Року народної медицини вже давним давно позаду, тим більше що виникають захворювання в XXI столітті здатні вилікувати тільки професійні медики.

Сьогодні ми з вами поговоримо про одну з медичних установ під назвою MD Clinic, розповімо вам про їх переваги і торкнемося цінову політику послуг.

Medical Dynasty Clinic

Клініка знаходиться в столиці України – в Києві на вулиці Пчілки 3А. “Медична Династія” є багатопрофільним медичним закладом з хірургічним, терапевтичним і педіатричним напрямками. Але провідними спеціалізаціями є акушерство і гінекологія.

Також, завдяки функціонуючому “Центру здоров’я жінки”, сотні пацієнток щодня мають можливість виявити і вилікувати гінекологічні захворювання. Одними з найпоширеніших є збій гормонального фону, запальні захворювання або ж безпліддя. До слова, керує цим центром справжній професіонал своєї справи – Попова Тетяна Олексіївна, за освітою гінеколог-ендокринолог, яка особисто допомагає лікуватися пацієнткам.

Устаткування в клініці

Професійні лікарі – це чудово, але навіть гуру медичних наук не зможе якісно працювати без належного професійного та якісного обладнання. Але в MD Clinic таких проблем немає, адже у них розміщені найостанніші апарати, що забезпечують детальну діагностику кожної ділянки людського тіла.

Переваги відвідування клініки

Хоча візит в лікарню не можна назвати приємним (хіба що крім вагітності), але пацієнти з цього також можуть отримувати свої плюси. У клініці “Медична Династія” вони такі:

  • Кваліфіковані лікарі та весь обслуговуючий персонал;
  • В одному корпусі є можливість пройти всі тести, замість того щоб бігти з будівлі в будівлю;
  • Можливість обліку вагітності з оформленням банківської карти;
  • Лікування за допомогою обладнання європейської якості.
  • Якщо ж вам необхідно зробити медичні щеплення вашим дітям, то це також можна здійснити в “Medical Dynasty”.

підсумки

На одному відомому українському сервісі “Likarni.com” даний медичний центр отримав оцінку 9.9, що свідчить про високий стандарт лікування пацієнтів і надання своїх професійних послуг. До слова, на цьому сайті також присутні ціни за певні послуги, тому рекомендуємо до використання Більш детально про цю клініку і про інших в Україні можна прочитати на цьому сервісі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.