Головна / Цікаво знати / Який кондиціонер вибрати – переносний або спліт?

Який кондиціонер вибрати – переносний або спліт?

Ще двадцять років тому кондиціонер вважався розкішшю. Однак сьогодні таке обладнання для дому стає все більш поширеними. Портативні та розділені кондиціонери є найпопулярнішими. Якщо в будинку занадто спекотно, кліматична техніка у Львові допоможе врегулювати оптимальну температуру.

Що врахувати при виборі кондиціонера?

Перш ніж вирушити в магазин за кондиціонером або замовити його встановити, потрібно визначитися, як ви хочете охолодити будинок. Не має значення, чи потрібно знизити температуру в усьому будинку чи квартирі, або лише в одному або двох кімнатах (наприклад, вітальня чи спальня).

Передусім визначтеся:

  • чи для цих приміщень потрібне охолодження в один і той же час або в різний;

  • чи можете ви прийняти конкретні принципи роботи мобільних пристроїв або забезпечити необхідні умови для стаціонарних установок.

Важливо, щоб можливості кондиціонерів відповідали нашим очікуванням. Це дозволить зробити правильний вибір і мінімізувати ризик неправильної покупки.

Який кондиціонер слід вибрати?

Кондиціонери можуть бути портативними чи стаціонарними, закріпленими на стіні чи стелі – це основний поділ пристроїв для кондиціонування квартир і будинків.

Портативні кондиціонери зазвичай цільні (інші назви – моноблочні або компактні). Стаціонарні – це пристрої, що складаються з внутрішнього та зовнішнього блоків. Спліт- кондиціонери мають два блоки – внутрішній і зовнішній. Мультиспліт-кондиціонери, які використовуються для управління багатьма кімнатами, складаються з декількох внутрішніх блоків і зовнішнього блоку.

З цього правила є винятки. Спліт-кондиціонери також доступні в портативній версії та не потребують постійного монтажу. Ви також можете знайти старі цілісні пристрої, постійно встановлені у вікнах. Усі кондиціонери можуть охолоджувати повітря, а деякі також здатні нагрівати його. Завдяки конденсату вони також видаляють зайву вологу з повітря.

У дешевших пристроях для цього використовується електронагрівач, у дорожчих – це тепловий насос, завдяки якому вони під час нагрівання споживають значно менше електроенергії. Вибір правильного типу кондиціонера залежить від ваших потреб.

Портативний кондиціонер

Здається, що він більш практичний, оскільки його можна встановити там, де ви хочете охолодити повітря, а потім перенести його в інше місце. На жаль, мобільні пристрої мають суттєві недоліки. Їхня продуктивність порівняно невелика, тому вони часто не здатні задовільно охолодити приміщення.

Спліт-кондиціонер

Найбільш популярні та ефективні в експлуатації – розділені стаціонарні кондиціонери. Вони позбавлені найбільш серйозних недоліків портативних пристроїв. Коли це спліт-обладнання, потрібно внутрішній блок у приміщенні для охолодження, а зовнішній – поза будинком: на стіні, даху чи просто на землі. Через те, що вони складаються з двох блоків, спліт-кондиціонери тихіші – ми не чуємо більш галасливого зовнішнього блоку, оскільки він працює поза домом.

Внутрішні блоки доступні в декількох версіях. Вибір залежить від ваших уподобань і дизайну інтер’єру. Настінні та стельові внутрішні блоки купуються найчастіше, та для приміщень із підвісною стелею краще встановити кофровані чи канальні. Бажаємо вдалого вибору!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!