Головна / Цікаво знати / Україна вперше візьме участь у міжнародній виставці «Food Matters Live 2019» у Лондоні

Україна вперше візьме участь у міжнародній виставці «Food Matters Live 2019» у Лондоні

9-20 листопада у м. Лондон (Великобританія) відбудеться Міжнародна виставка здорового харчування та інновацій «Food Matters Live 2019», у якій Україна вперше братиме участь. Супровід та підтримку участі українських виробників органічної продукції у виставці здійснює платформа «Agroport».

«Food Matters Live 2019» – це найбільший і найавторитетніший світовий захід у галузі здорового та інноваційного харчування. Виставка є майданчиком, що об’єднує гравців глобального органічного ринку і ринку інноваційних продуктів харчування, а також представників agrifood-стартапів. Ця унікальна подія присвячена створенню міжгалузевих зв’язків, орієнтованих на майбутнє продуктів харчування, напоїв і сталого харчування.

Серед найбільш актуальних трендів сьогодення є продукти із високим вмістом рослинного протеїну, альтернативні м’ясні та молочні продукти із лінійки «plant-based», великий асортимент харчових продуктів категорії «free-from».

Формат виставки включає в себе бізнес-зустрічі з покупцями, семінари, презентації брендів, продуктів та інгредієнтів. Міжнародні павільйони «Food Maters Live» демонструють смаки з усього світу з широким спектром інноваційних інгредієнтів та поживних продуктів і напоїв.

Так, у 2018 році виставка «Food Matters Live» об’єднала сотні великих і малих підприємств разом з постачальниками інгредієнтів, роздрібними торговцями, постачальниками продуктів харчування та дослідницькими установами – кожен з яких демонструє останні досягнення у сфері кращого харчування. Минулого року участь взяли 30 країн, включаючи національні павільйони Бельгії, Китаю, Еквадору, Греції, Італії, Нідерландів, Польщі, Уельсу.

Дата і час проведення: 19-20 листопада 2019 року, з 10:00-17:00.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр ExCel (Лондон), стенд H34.

Координатори для учасників з України:

Agroportex.bio, Асистент на органічному ринку (+38 044) 33 888 44; (+38 050) 403 88 44.

Консалтингова компанія «Авіабренд» (+38 057) 766 55 43; (+38 050) 301 88 55.

Детальніша інформація про виставку та попередня реєстрація учасників за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!