Цікаво знати

Ювелірна дошка оголошень в Україні

Сьогодні у кожного з нас є якийсь ювелірний виріб з золото або срібло. Ми носимо його з різних причин, адже для кого то це просто аксесуар, що підкреслює статусність і зовнішність, а для кого то – пам’ятна подія в житті або про якомусь людині. Але так чи інакше, ми всі користуємося виробами з дорогоцінних металів. Власне, виходячи з цього випливає факт, що бажають продати / обміняти що то з ювелірних товарів не менше.

Саме цим керувалися “Brili.com”, створюючи унікальну, ювелірну дошку оголошень для всіх українців. Завдяки їй ви зможете виставити на продаж давно непотрібну вам ювелірну річ, або ж те, що необхідно просто терміново продати. Але також при цьому ви вказуєте все опис товару в подробицях (проба металу, наявність коштовностей і т.д.), а також робите чіткі фотографії, щоб потенційному покупцеві було видно наочно, як виглядає товар в життя.

Щоб виставити вже ваше перше оголошення необхідно буде пройти просту реєстрацію на сайті, яка дозволить вам стати продавцем.

Щоб уникнути зіткнення з недобросовісними користувачами або шахраями, на кожного продавця можна буде залишити або подивитися відгук. Виходячи з цього у нього вже буде певна репутація, і логічно що люди з поганими відгуками просто не зможуть нічого реалізовувати через цей майданчик. Погодьтеся, що це досить зручно.

Також зручно як і для тих людей, які вибирають коштовності в якості подарунка близькій людині. Це супер можливість придбати що щось дійсно варте, та ще й за низькою ціною, адже це вже буде не новий товар. Але ювелірний виріб, як вино – чим воно старше, тим краще. У таких коштовностей з’являється шарм, адже будь-яке кільце, ланцюжок, браслет, який ви купуєте на цьому майданчику, може бути з красивою і барвистою історією. Але ж хіба це погано?

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.