Мудрі жінки, на противагу усталеній думці про те, що кращими друзями жіночої половини людства є діаманти, давно усвідомили, що золото і коштовності носять ті, хто не вміє носити біжутерію. Родоначальницею популяризації штучних прикрас, як, втім, і багатьох інших модних течій, стала неповторна Коко Шанель.
Два типи біжутерії
Власне, буває біжутерія звичайна, яка коштує недорого і продається в переходах метро, на прилавках недорогих магазинчиків і лавок, походження її, як правило, не підтверджено сертифікатами якості та гарантією виробника. Носиться такі прикраси недовго, швидко ламаються, втрачають зовнішній вигляд і швидко опиняються в сміттєвому баку. І є ювелірна біжутерія, яка своїм зовнішнім виглядом, якістю і довговічністю мало чим поступається справжнім коштовностей, зате коштує набагато дешевше. Така біжутерія – справжній витвір мистецтва.
В асортименті кожного іменитого Будинку моди існують і постійно оновлюються колекції неповторною біжутерії, що підкреслює індивідуальність їхніх власниць. Бути стильною, маючи подібні прикраси зовсім нескладно, тому як розробляються і створюються вони знаменитими дизайнерами. Саме такі милі дрібниці і роблять з кожної жінок зірку, гідну сяяти на найвищих пагорбах Голлівуду. Вони легко перетворюють будь-яку в принцесу, процвітаючу бізнес-леді або королеву життя. А як можна відчувати себе кимось іншим, коли одягаєш кольє, прикрашене сяючими кристалами Сваровські, сережки з ювелірним перлами, кришталем або колечко, покрите міцною, золотий емаллю. Такі прикраси заворожують, притягують погляди, дихають розкішшю і вишуканістю.
Якість, здоров'я, радість
Однією з головних причин мега популярності ювелірної біжутерії є гіпоалергенність сплавів, з яких вона виготовляється. Покриті напиленням із золота і платини, дані прикраси не окислюються при взаємодії зі шкірою людини, не виділяють токсичних речовин, які, проникаючи крізь клітини епідермісу всередину організму, провокують роздратування, набряки, почервоніння та інші прояви алергічних реакцій. Такі прикраси як кільця, які дуже щільно прилягають до шкіри, більше схильні до дії вологи, покриваються декількома шарами напилення з благородних металів.
Особливу радість доставляє і ціна ювелірної біжутерії. Купуючи якісний, благородно виглядає товар, не доводиться викладати великі суми грошей, як при придбанні ювелірних прикрас. По-перше, це дає можливість придбання більшої кількості комплектів аксесуарів, що дозволяє створити набагато більше стильних образів і бути різною кожен день, а по-друге, частенько трапляється, що ювелірна біжутерія виглядає набагато шикарний, ніж її дорогоцінні аналоги. До речі, саме слово "біжутерія" походить від французького "bijou", що перекладається як "коштовність, скарб", таким чином, набуваючи хорошу біжутерію можна по праву вважати, що набуваєш скарб або справжню коштовність.
Крім всіх перерахованих вище чеснот, штучні прикраси класу люкс володіють ще одним достоїнством – вони є відмінним, довгоочікуваним і завжди доречним подарунком для подруги чи коханої. Підбираючи такий презент складно помилитися, тому, як будь-яка з описаних дизайнерських штучок знайде своє застосування в створенні неповторного образу жінки.
Крім свого прямого призначення – прикрашати жінку, ювелірна біжутерія володіє ще однією властивістю – піднімати настрій. Перебираючи вже наявні намиста, каблучки, сережки або ж вибираючи нові, труднощі і турботи відходять на другий план, і на душі стає легко і весело!
Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/golovna-osvityanka-berdyanska-hizuyetsya-u-socmerezhah-foto-z-pivom-i-portretom-sina-yanukovicha-405721.html