Цікаво знати

Замовити Айфон з Америки – чи складно це зробити?

Коли була випущена четверта версія iPhone, переважаюче більшість шанувальників смартфонів від Apple прийшло в невимовне захоплення. Сьогодні, незважаючи на вихід п'ятої моделі цього телефону, «четвірка» досі залишається популярною. І це не дивно, так як технічні характеристики гаджета залишилися колишніми, а ціна суттєво знизилася. Можливо, компанія Apple думала, що ніхто більше не захоче купити iPhone попередньої моделі. Але практика показала, що замовити Айфон 4с з Америки бажає мало не кожен другий фанат продукції яблучної компанії. Виявляється, вони просто чекали, коли четверта модель стане більш доступною в плані ціни.

Відразу скажемо, що сучасна онлайн-торгівля вже досягла такого рівня розвитку, що кожен з нас може без проблем дістати практично будь-який товар зарубіжного виробництва. Те ж саме стосується і пристрою iPhone, яке можна купити в будь-якому інтернет-магазині компанії. Однак перед тим як завершувати операцію варто перевірити, чи можна довіряти цьому постачальнику. На просторах всесвітньої глобальної мережі існує достатня кількість магазинів, які пропонують замовити Айфони 4с з Америки. Але якість їхнього товару залишається під великим питанням.

Тому споживачеві варто навчитися відрізняти хороший магазин від шахрая. Насправді, все простіше, ніж здається. Потрібно просто налагоджувати контакти з офіційно зареєстрованими учасниками віртуального ринку. Можна перевірити юридичну адресу або просто подзвонити по телефону. Найчастіше, шахраї вказують вигаданий адресу і якщо його перевірити, то такого місця просто не існуватиме. Якщо вже й замовляти Айфон 4с з Америки, то краще зробити це на таких перевірених сайтах як ebay або amazon. Однак якщо купити товар легко, то дочекатися доставки складніше. Справа в тому, що покупка може загубитися в дорозі. Сучасні служби переправлення посилок через кордон роблять все можливе, щоб замовлення досяг клієнта, але частенько цього виявляється недостатньо. Тому, якщо ви вже вирішили почати замовляти Айфон 4с з Америки, то у нас є відмінний спосіб, як це зробити.

Пропонуємо звернути увагу на компанію Shopotam, яка є посередницьким сервісом. Завдяки цій фірмі споживач може забути про втрату товару на кордоні. Співробітники цієї фірми беруть на себе всю відповідальність за переправлення посилки і навіть надають можливість оплати послуги експрес-доставки. Це значить, що клієнт отримає товар протягом 5-8 днів – це термін істотно менше, ніж у тому випадку, якби покупець скористався стандартними способами доставки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.