Цікаво знати

Укладено перелік найгірших водойм Львівщини

Протягом останніх років залишаються  не готовими  до відкриття зони  відпочинку на озері “Тустановичі“ в місті Бориславі, озеро на річці Вишниця Дрогобицького району, яке межує з м. Трускавець.

Також до цього переліку входить озеро "Молодіжне" та озеро м. Бібрка в Перемишлянському районі, у Миколаївському районі — озеро “Барвінок“ біля м. Новий Розділ. Пляжі не впорядковані, обладнання зруйноване, за останні роки роботами з благоустрою ніхто не займався.

Протягом майже 20 років не вирішується питання створення зони відпочинку з необхідною інфраструктурою на Щирецькому водосховищі для ТЕЦ-1 (озері Глинна Наварія) в Пустомитівському районі.

Як повідомляє обласна СЕС, викликає стурбованість стан берегових зон водойм Ясеницького кар’єроуправління, озеро "Яворівське" на території промзони ЯДГХП «Сірка» в Яворівському районі. Хоча населення стихійно і використовує ці водойми для купання.

Протягом останніх років роботи з благоустрою ряду зон рекреації водних об’єктів не проводились, а відсутність благоустрою, відповідної інженерної підготовки берегової території сприяє погіршенню якості води, забруднення ґрунту пляжів, нерегулярність або ж відсутність умов збору та видалення твердих побутових відходів, стихійна торгівля харчовими продуктами не виключає ускладнення епідемічної ситуації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.