Головна / Цікаво знати / Про закон України «Про попередження насильства в сім’ї»

Про закон України «Про попередження насильства в сім’ї»

Сокальський РВ ГУ МВС України у Львівській області з 26 жовтня до 10 грудня 2012 року проводить оперативнопрофілактичні заходи щодо попередження вчинення злочинів та адміністративних правопорушень в сімейному середовищі.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», визначають будьякі зумисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї у ставленні до іншого, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психологічному здоров’ю. 

Відповідно до ст. 1732 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» вчинення особою насильства в сім’ї тягне за собою накладення штрафу від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім,  адміністративний арешт на строк до п’яти діб.

Ті самі дії, вчинені особою, яка протягом року мала адміністративне стягнення, передбачене ч. 1 цієї статті, караються накладенням штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, а в разі якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, – адміністративним арештом на строк до п’ятнадцяти діб.

Володимир ЗВАДЮК,заступник начальника – начальник МГБ Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області, підполковник міліції.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!