Головна / Цікаво знати / Замінюємо старі дерев’яні вікна металопластиковими

Замінюємо старі дерев’яні вікна металопластиковими

Старі дерев’яні вікна притягують багато пилу, вони гримлять і скриплять, їх важко або навіть неможливо відкрити або закрити належним чином, в деяких деревина зігнила. Тому зіткнувшись з такою проблемою, багато домовласників і забудовники думають, що установка нового пластикового вікна – це більш простий варіант, ніж просто відремонтовані старі вікна. Також купити пластикові вікна дуже просто, відвідавши інтернет. Але поглянемо на деякі з не багатьох причин, чому ви не повинні відмовлятися від дерев’яних вікон, і на те, як пластикові замінники можуть здатися не настільки привабливими:

Коли використовуються пластикові вікна, вони змінюють весь вигляд і характер будівлі. У 21 столітті пластикові вікна втратили одну зі своїх найприємніших архітектурних особливостей. Навіть якщо дерев’яні стулки вікон в поганому стані, вони майже завжди можуть бути врятовані фахівцями з реставрації та ремонту .

Вартість оригінального дерев’яного вікна і його ремонт обійдеться вам набагато дорожче, ніж вартість їх заміни на пластикові вікна. Хоча у вас завжди будуть варіанти заміни вікон на сучасні металопластикові, які вам може запропонувати фірма Перфект. Спеціалісти фірми запропонують вам металопластикові вікна з ламінуванням, які будуть дуже схожими до дерев’яних.

Старі будинки, які як і раніше мають свої оригінальні дерев’яні вікна ручної роботи, стають все більш рідкісними і дуже цінуються. Установка розсувних вікон з пластиковим покриттям може зменшити вартість вашої нерухомості. Відновлення вашого майна з оригінальними дерев’яними вікнами буде підтримувати або навіть збільшувати його вартість.

Дерев’яні вікна більш екологічно чисті, ніж пластикові. Виробництво пластикових вікон припускає використання токсичних хімічних речовин та великої кількості енергії. Існує також проблема, як позбутися від них, коли вони перестають відповідати своєму призначенню. Доглянуті дерев’яні вікна служать століттями. Деякі пластикові вікна починають псуватися після 10-15 років і не можуть бути відновлені.

Якщо ви все ще хочете, подвійне скління, фахівець столяр може зробити вам нове вікно з подвійним скленням стулок, щоб уміститися в оригінальній дерев’яній рамі вікна.

Усе ще не впевнені? Попросіть безкоштовну консультацію у спеціалізованої компанії, яка успішно рятує всі види дерев’яних вікон зі ставнями. Коли ви побачите, як досвідчений майстер надає життю забутим вікнам, ви не зможете придумати ніякої причини, чому ви повинні замінити дерево на пластик. Хоча в більшості випадків пластик довговічніший і зручніший у використанні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!