Цікаво знати

Заміна корпусу автомобільного ключа Мерседеса

Мати такий автомобіль, як Мерседес, завжди приємно і солідно. Але, на жаль, це не означає що ви з цим автомобілем позбавлені певних проблем.

Сьогодні ми з вами поговоримо про одну з них. Вона пов’язана з ключами від Мерседеса. Згодом, чіп-ключі, а точніше їх корпус, має властивість зношуватися, відбувати свій термін експлуатації. Звичайно ж, це пов’язано з його частим використанням і це цілком природно, адже не використовуючи даний ключ-рибку від Мерседес, сісти і завести транспортний засіб – просто неможливо. Це до слова про те, що в зношуванні цих ключі немає чиєїсь провини або ж заводський брак – час робить свою справу навіть з самими якісними предметами в нашому використанні.

Заміну корпусу ключа мерседес рибка можна зробити в спеціалізованих майстернях. Одна з таких знаходиться в Харкові. До речі, багато хто задається питанням: чому саме “рибка”? Все банально і просто – даний вид чіп-ключів прозвали так через особливості форми. До речі прізвисько давали саме фанати серії автомобілів. Саму ж технологію цих незвичайних ключів Мерседес використовують уже давно, приблизно після 1997 року. Саме тоді з конвеєра зійшов перший Мерседес з чіпований ключем.

До речі, процедура заміни корпусу ключа рибки далеко не проста, саме тому автовласникові в обов’язковому порядку потрібно звертатися в спеціалізовані автомайстерні і сервіси.Сам же ключ складається з механічної та електронної частин, з якими потрібно дуже уважно працювати, щоб все пройшло успішно. Обидві частини – найважливіша ланка, що не уступає один одному. Але механіку, найчастіше, використовують в екстрених випадках, таких як закриття автомобіля при відмові системи і т.д.

Щоб ви розуміли, наскільки копітку роботу доведеться проробляти з вашими ключами, ось вам покрокова процедура дій майстра:
1. Знімається замок запалювання з корпусу;
2. Програма зчитує дані з чіпа, для їх подальшого перенесення;
3. Відбувається калькулювання ключа;
4. Далі йде програмування;
5. Замок запалювання повертають назад в корпус;
6. Після чого вже йде адаптування;

Погодьтеся, що навіть на словах робота дійсно трудомістка. Але повірте, для справжніх фахівців ця вся процедура – справа техніки і займає не більше години. Так що звернувшись до досвідчених майстрів ви на місці отримуєте новий ключ.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.