Цікаво знати

Замовлення суші у Івано-Франківську. Суші-ресторан “Tsunami”

Японська кухня вже давно увійшла в харчову культуру багатьох країн світу. Через страви, які готуються у країні вихідного сонця, ми можемо відчути той самий колорит, культуру, традиції японців. І все це звичайно що закохує з першого погляду.

Тому сьогодні наша стаття буде про одну з традиційних страв Японії — суші та про суші-ресторан у Івано-Франківську під назвою “Tsunami”.

Любов до японських страв у XXI столітті

Зараз у кожному місті України можна зустріти не один, не два, та навіть не три ресторани японської кухні, а більше. Українцям ще кілька років тому стали до вподоби традиційні страви Японії. Згодом їх популярність ставала ще більша серед населення, а на сьогоднішній день — суші стає такою ж традиційною стравою, як і український борщ, без перебільшень.

Щодо якості такої їжі — то якщо вона готувалась під керівництвом професіоналів, тоді це страва, яка є гарною на смак та чудово споживається.

Основним інгредієнтом кожних суші є морепродукти, які готуються та загортаються в роли. Споживаються разом із соусами з різноманітними смаками.

Тепер питання дещо іншого характеру — де можна насолодитися смачними суші в Івано-Франківську? Відповідь буде для нас очевидною — суші-бар “Tsunami” (Цунамі).

Суші-бар “Tsunami” у Івано-Франківську

Основним принципом “Tsunami Sushi” https://tsunami.if.ua/ є наступне правило — їх бар це не просто бізнес, а улюблена справа. Саме завдяки цим правилам, професійності кухарів-сушистів та обслуговуючому персоналу, “Цунамі” залишаються найкращим закладом японської кухні у Івано-Франківську.

Також головним вважається закупівля лише свіжих продуктів, оскільки ту величезну та гарну репутацію, що заробив суші-бар. можна легко втратити разом з одним незадоволеним клієнтом.

Також для клієнтів проводяться щоденні цікаві акції, завдяки яким заклад може поділитися своєю любов’ю до вас. Оскільки, як кажуть самі власники закладу, один раз прийшовши до суші-бару — ти закохуєшься в цю культуру та хочешь повертатися знову й знову.

Не можемо не сказати про швидкісну доставку їжі до вашого дому, яка зараз є дуже актуальною. Справа в тому, що на час спалаху вірусних захворювань та карантину, усі заклади харчування були закриті або перейшли на режим виготовлення страв під замовлення. Тому всі жителі Івано-Франківська, сидячи вдома та в безпеці, можуть робити замовлення в “Tsunami Sushi” та насолоджуватися особливостями та смаками японської кухні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.