Головна / Цікаво знати / Зарплату не виплатили? ЄСВ та податки слід сплатити в бюджет

Зарплату не виплатили? ЄСВ та податки слід сплатити в бюджет

ЄСВ та податки на зарплату сплачуються у терміни, незалежно від термінів здійснення фактичних виплат найманим працівникам.

Роботодавці зобов’язані сплачувати ЄСВ, податок на доходи фізичних осіб та військовий збір у частині нарахувань при кожній виплаті заробітної плати (доходу),  одночасно з видачею зазначених сум.

У разі несвоєчасної виплати заробітної плати строки сплати ЄСВ та податків мають  бути дотримані.

Тобто, у разі, якщо суб’єкт господарювання  нарахував, але не виплатив заробітну плату, лікарняні, декретні чи винагороду за цивільно-правовим договором, доведеться сплатити ЄСВ не пізніше 20-го числа місяця, наступного за місяцем нарахування доходу, а ПДФО та ВЗ не пізніше 30 календарних днів, що настають за місяцем нарахування доходу.

Порядок сплати ЄСВ визначено ч. 8 ст. 9 Закону України № 2464, а  строки сплати ПДФО та ВЗ ст. 168 ПКУ та  п.п. 1.4 п. 161 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!