Цікаво знати

Заступник голови Сокальської районної ради взяв участь у фаховій майстерні

23 січня у Львові пройшла одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему: «Бізнес планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування». Окрім очільників районних рад, у заході взяли участь керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги та медичні працівники. Сокальщину представляв заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко.

В ході навчання присутні обговорили законодавче врегулювання діяльності комунального некомерційного підприємства у сфері охорони здоров’я та як зробити правильні кроки в бізнес-плануванні для  даного підприємства  з некомерційним характером діяльності. Як діяти, щоб після кардинальних перетворень, які пропонує профільне міністерство, не втратити мережу лікарняних закладів, зберегти персонал та реально покращити обслуговування населення? Відповіді на ці непрості запитання учасники майстерні шукали разом із експертом Костянтином Надутим.

Зокрема керівники органів місцевого самоврядування та центрів первинної медицини обговорили механізм автономізації медичних закладів: як розробити бізнес-план, щоб після отримання фінансової автономії заклад продовжив своє функціонування.

Тож під час зустрічі учасники мали змогу поставити питання профільним експертам, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.